5
(1)

K tomu, aby si páni užili dobrý sex, musí mít nejprve kvalitní erekci. K tomu, aby došlo k erekci, je třeba, aby tělo provedlo několik úkonů. Na první pohled stačí nějaká forma stimulace. Ve skutečnosti je to o něco komplikovanější. V jednoduchosti se ale musí penis dostatečně prokrvit.

Jak k prokrvení penisu přichází

Jak k prokrvení penisu přichází

Krev prochází celým naším tělem. Tak se v něm roznáší kyslík z plic a můžeme fungovat tak, jak fungujeme. Platí to i pro penis.

prokvacani penisu erekce

Aby došlo k ztopoření je nutná zmíněná fyzická nebo psychická stimulace. Možné je také vliv obou podnětů současně. To uvolní svaly v penisu a krev tak může vyplnit komory v pohlavním údu k tomu určené.

Je to vysvětleno velmi jednoduše, ale na pochopení proč je prokrvení tak důležité, to určitě stačí. Vaše tělo musí prostě fungovat perfektně. Pokud se něco pokazí nebo pokud něco nefunguje tak jak by mělo, k erekci nedojde nebo nebude úplná. Tehdy je nutné začít řešit vzniklý problém.

Problémy s prokrvením penisu

Už jsme si vysvětlili jaké je prokrvení důležité a co se stane pokud k němu nedojde. Pokud bychom zabránili prokrvení například ruky, odumřela by. Ne hned, ale časem. Naštěstí vám penis neodumře a neodpadne pokud máte problém s erekcí. Co však tyto problémy způsobuje?

 1. Různé onemocnění – na první pohled jsou to onemocnění, které s erekcí vůbec nesouvisí. Pokud si je ale spojíte s prokrvením, je možné, že si spojitost mezi těmito dvěma věcmi najdete. Mezi rizikové onemocnění patří například: zvýšený krevní tlak, obezita, cukrovka, epilepsie, roztroušená skleróza a mnoho dalších.
 2. Alkohol a drogy – některým mužům se může zdát, že po konzumaci alkoholu nebo určitých drog je jejich výkon lepší a déle vydrží. Nenechte se oklamat. Jakékoliv návykové látky mohou zničit váš sexuální život a zabránit krve dostat se tam, kam ma – do penisu.
 3. Kouření – to je kategorie návykových látek sama o sobě. O negativních účincích na celý organismus a i vaše okolí cigaret víme všichni své. Není to však zbytečné. Neměli bychom varování odborníků brát na lehkou váhu. Kouření dělá různou neplechu nejen v plicích, ale i v žilách a cévách. To je způsob, jakým se krev pohybuje po těle a pokud si je ucpeme, budeme mít problém prokrvit různé části těla.
 4. Nedostatek pohybu – už je to nějaký ten pátek, co jste byli na procházce, na turistice nebo si zaplavat? Velká chyba. Rozpumpujte si krev v žilách trochou pohybu a uvidíte, že pokud máte problémy s erekcí, může nastat zlepšení.
 5. Stres – má velký vliv na průchodnost cév. Pokud máte stresující zaměstnání, problémy v rodině a nevíte, kam dřív skočit, prokrvení penisu moc nepomůžete. Správnou volbou je odpočinek. Někomu pomáhá i meditace. Vhodným řešením je však opustit vystresovaný životní styl a zaměřit se sám na sebe. Jen tak skutečně porazíte stres a spolu se stresem se rozloučíte i s nedostatečným prokrvením penisu.

Čomu sa teda vyhnúť

Pokud toužíte po silné erekci, dovolte nejprve svému organismu fungovat tak jak má. Dodržujte zdravý životní styl. Nepijte alkohol ve zvýšené míře, neužívejte drogy, nekuřte, vyhýbejte se mastným jídlům, sledujte si cholesterol, nestresujte a věnujte pozornost svému zdravotnímu stavu.

Potraviny na lepší prokrvení

Mnoho z těchto potravin funguje jako afrodiziakum a vyvolá ve vás chuť na sex. Stejně ale působí i na cévy a rozšiřují jejich a podporují proudění krve. Proto jsou vhodné pro podporu kvalitní erekce pokud hledáte přírodní řešení. Příklady zeleniny a ovoce zlepšujícího cirkulaci krve:

 • česnek
 • cizrna
 • černý rybíz
 • pomeranč
 • třešně
 • banány
 • chilli
 • cibule
 • mnoho jiných

Pokud si nejste jisti, která potravina vám zapasuje lépe můžete postupně zkoušet různé kombinace, ale i jednotlivé suroviny. Možná přijdete na něco, co je určeno přímo pro vás a co vám určitě pomáhá. Pokud není ovoce a zelenina něco, co máte zrovna rádi, můžete zkusit i koření, byliny a ryby.

Když příroda nepomáhá

Možná je váš problém o něco vážnější a jednoduchá konzumace zeleniny vám nepomůže. Máte možnost zkusit přípravky na erekci. Mezi jejich účinky se řadí zvýšení chuti na sex a zvýšení průtoku krve a rozšíření cév. To je věc, která s prokrvením penisu souvisí. Můžete zkusit například Viagru, Cialis nebo Zerex, Erexan, které koupíte iz pohodlí domova přes internet.

Nejideálnější je však navštívit urologa nebo sexuologa a nedělat si diagnózy svépomocí. Odborník vám vždy poradí nejlépe.

Kliknutím na hvězdičku ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.