4.5
(50)

Složení Erexanu a základní parametry

Erexan je přípravek který kombinuje několik důležitých aminokyselin spolu s koncentrovanými výtažky z rostlin způsobujících erekci a podněcujících tvorbu testosteronu. Testoesterón je hormon důležitý nejen v milostném životě každého muže, ale ovlivňuje i na celkovou fyzickú výkonnost a vytrvalost. V jedné tabletě Erexanu najdete až 685 mg účinné složky, což zaručuje vysokou úspěšnost léčby. Erexan řeší nejzávažnější obtíže které postihují muže ve středním ale dnes už i v mladším věku. Jde o poruchy erekce, předčasnou ejakulaci, nechuť na sex nebo občasné selhání a neschopnost dokončit pohlavní styk.

erexan-zkusenosti

Erexan díky vyváženému poměru účinné látky které spolu vytvářejí sinergií dokáže odstranit všechny tyto příznaky současně. Přitom není nutné přípravek užívat pravidelně. Toto považuje většina pacientů za významnou výhodu. Stačí když si dáte tabletku několik minut před sexem ao ostatní se již postarají účinné látky. Další z výhod Erexanu je to, že neobsahuje žádné přídatné látky a barviva. Můžete si bít pro to absolutně jistý, že s Erexanom děláte pro své tělo a kvalitu sexu maximum.

Hlavné výhody Erexanu

 • rychle účinkuje (méně než 60 minut)
 • tvrdost erekce je vysoká
 • erekce dlouho vydrží
 • penis je během erekce viditelně větší
 • neobsahuje přídatné látky a nemá nežádoucí účinky

Nevýhody Erexanu

 • vyšší cena za balení
 • není možné zakoupit po jedné tabletě
 • je ho možné zakoupit pouze přes internet nebo telefonicky

Proč je Erexan takový účinný?

Jak uvádí výrobce, při vývoji Erexanu se kladl maximální důraz na výběr jednotlivých složek, a jejich molekulární kombinaci. Na rozdíl od jiných pilulek na erekci, Erexan obsahuje takové látky které působí na pacientovu potenci společně, navzájem se podporují, doplňují a tím vytvářejí takzvaný sinergický efekt který znásobuje účinnost přípravku. Bez této vlastnosti by šlo jen o další průměrné pilulky na erekci …

erexan-recenze

Proč je takový skvělý Erexan

Udávaná rychlost účinku Erexanu je kratší než 60 minut. Nebudete pro to muset čekat měsíce ani týdny, dokud přípravek zabere. Tvrdost erekce je hodnocena známkou 6/6 což znamená maximální možnou hodnotu. Ani při takto tvrdém napumpování penisu, nebudete pociťovat bolestivost ani pocit přílišného tlaku. Hodnocení trvanlivosti erekce rovněž dosáhlo šest bodů ze šesti. Navíc se u pacientů zkrátila i doba potřebná na regeneraci po vyvrcholení. Znamená to, že byli připraveni na další styk téměř okamžitě po ukončení předchozího. Díky schopnosti Erexanu maximálně napumpovat penis krví, se penis zvětší asi o 17% ve srovnání se stavem bez použití Erexanu. Tuto vlastnost ocení zejména vaše partnerka. Nevýhoda je, že zvětšení penisu přetrvává pouze během účinku přípravku (jedna dávka účinkuje déle než 36 hodin). Erexan v současné době představuje špičku mezi tabletkami na erekci a byla by škoda ho nezkusit.

Jak užívat Erexan

Pokud máte potíže s polykáním tvrdých tablet, můžete kapsli jednoduše rozpojit a užít pouze účinnou látku která se v tabletu nachází v práškové formě. Směs je trochu hořká, ale dá se zamíchat například do trochy pomerančové šťávy a vypít.

Recenze a zkušenost Erexanu od zákazníků

Myslím si že je to dobrý produkt protože mi pomáhá. Když si ho dám, asi po půl hodince začnu cítit mírné teplo v oblasti penisu a cítím že je citlivější. Je pro mě mnohem snazší obsáhnete erekci a nestává se že bych během sexu ztratil tvrdost.Petr, Liberec
V mém věku je už troufalé zkoušet se o sex, ale já jsem mladý duchem. Erexan beru protože jsem měl špatné zkušenosti s jiným lékem a teď jsem spokojený. Do hodinky jsem schopen plnohodnotného sexu a někdy i dva dny po užití dokážu udržet erekci.Zbyšek, Žatec

Jaká je cena Erexanu

Cena Erexanu sice není nejnižší, ale myslíme si že za své peníze dostanete skutečnou přidanou hodnotu.

 • Cena při nákupu 1 balení 24,90 € / 690 Kč
 • Cena při nákupu 2 balení 44,90 € / 1230 Kč
 • Cena při nákupu 3 balení 65,00 € / 1840 Kč
 • Cena při nákupu 3 balení 75,00 € / 2400 Kč

4 důvody proč se nevyplatí kupovat Erexan v lékárně

Někteří pánové určitě postřehli, že tyto erekční tablety lze koupit iv lékárně. Prodejce Erexanu je distribuuje do vybraných lékáren po celém Slovensku.

Proč byste si tedy měli objednávat pilulky přes internet?

 • Výhodnější cena – pokud si koupíte pilulky v lékárně, tak si k jejich základní ceně prodejce připočte marži. Zaplatíte za ně víc. Pokud si Erexan objednáte z oficiálního webu, neplatíte žádnou zbytečnou prodejní marži.
 • Zachování anonymity – to poslední, co byste chtěli, je v momentě nákupu tablet na slabou erekci potkat kolegu nebo souseda. Pokud si tablety objednáte z internetu, tak vám přijdou zabalené v neoznačené obálce a vy se vyhnete trapným momentům.
 • Okamžitá dostupnost – Erexan se nedistribuuje do úplně každé lékárny na Slovensku, koupíte jej zpravidla pouze ve větších městech. Proč chodit od lékárny k lékárně a ptát se, jestli ho mají na skladě? Objednejte si jej hned teď a do 2 dnů ho máte doma – a bez jakékoli námahy!
 • Množstevní sleva 2 a více balení – již při koupi 2 balení získáváte slevu ve výši 5,90 €. Pokud si koupíte 4 balení, zaplatíte za pouhé 3 a čtvrté balení dostanete za pouhých 30 centů! Pokud si však kupujete Erexan v lékárně, žádnou množstevní slevu nezískáte.

Erexan si můžete objednat prostřednictvím elektronického obchodu přímo na stránce prodejce nebo přes telefonickou objednávku.

Kliknutím na hvězdičku ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasů: 50

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.