0
(0)

Afrodiziaka jsou známé již od dávných dob. Je to specifická magická moc chemických sloučenin. Tato magická moc spočívá v péči o libido žen a mužů. Afrodiziaka obsahují látky, které zvyšují sexuální pud a potenci.
Existují různé druhy afrodiziak, např. přírodní přípravky ve formě kapek nebo tablety, dokonce i některé potraviny jsou považovány za přírodní afrodiziakum jako například ústřice. Cílem každého z nich je zvýšit chuť na sex.
Studie ukázaly, že užívání některých preparátů, inhalace či jejich natírání na pokožku, umožňuje zvýšení sexuální aktivity. Takový typ preparátu dostal název Afrodiziakum.

afrodiziakum

Nejznámější afrodiziaka
Španělské mušky, zvané také kantarid, představují legendární afrodisiakum. Jen pár kapek stačí k tomu, abyste okořenili Váš sexuální život. Účinkuje okamžitě. Vyvolávají silnou erekce. Důležité je nepřekračovat doporučenou dávku, protože mohou způsobit komplikace, jelikož ve větších množstvích jsou jedovaté.
Skořice – kromě toho, že skořice je výborným způsobem ochucení jídel, představuje i přírodní afrodiziakum. A to především tehdy, když ji přidáte do svařeného vína. Už za krátkou dobu po konzumaci budete cítit Váš narůstající sexuální apetit.

skorice-afrodiziakum
Čokoláda – ano, i čokoláda je afrodiziakum. Díky látce zvané fenyetylamín navozuje sexuální vzrušení.
Banán – kromě toho, že jeho tvar nám připomíná mužský pohlavní orgán a je dobrou rekvizitou na vtipnou předehrou, obsahuje i enzym bromelin, který skutečně podporuje mužský sexuální
apetit.
Maca – nazývaná i peruánská modrá tabletka Vám dodá vzrušující energii, zlepšuje libido, působí proti depresím, zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost a má ohromující vliv na reprodukční zdraví. Další informace o Mac-e.
Ženšen– slouží nejen k posílení imunity, ale i zlepšení sexuální výdrži a léčbě neplodnosti, jak u mužů tak i u žen. Kde koupit preparát obsahující ženšen ? ZDE.
SHRNUTÍ
Afrodiziaka jsou známé již od nepaměti. My jsme Vám dali typ na některé z nich. Překvapte svou polovičku netradičním večerem s vínem a skořicí, popřípadě si nakapejte pár kapek španělských mušek nebo sáhněte po náročnějším přípravku jako je Maca. Jak se říká sto lidí sto chutí. Je jen na Vás po čem sáhnete a čím si zpestříte sexuální život.
Budeme rádi, pokud se s námi o zkušenosti podělíte v komentářích. Komunikace, je samozřejmě anonymní.

Kliknutím na hvězdičku ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.