0
(0)

Potíže s erekcí jsou pro každého muže velkou ranou pro jejich sebevědomí. Pocity méněcennosti mohou vést až k depresím. Ať jsou problémy s erekcí psychického či fyzického rázu, je nezbytné o nich mluvit s partnerkou. Nestyďte se! Milující partnerka bude mít pro vás pochopení.

erekce partnerka

Společné hledání původce potíží

Ženy jsou všímavé a mají o vás přehled. Vaše partnerka je něco jako varovná kontrolka v autě. Upozorní vás, v čem je problém. Zná vaše stravovací návyky a holdování případným nešvarům (alkohol a cigarety).

Pokud souvisí problémy s erekcí se zhoršujícím se zdravotním stavem, tak vás pošle k lékaři. Samotným se nám tam totiž nechce a obvykle se lékařské ordinaci obloukem vyhýbáme.

U mladších mužů bývají potíže s erekcí nejčastěji psychického původu. V takovém případě je pomoc partnerky nedocenitelná. Svým citlivým přístupem vám dodá sebevědomí.

Chápavá partnerka vás podpoří. Komunikací s partnerkou se prohloubí vaše vztahové pouto. Neváhejte si s ní promluvit i o prostředcích na podporu erekce. Tadalis SX či jiný preparáty vám napomohou k navrácení pocitu mužnosti. Nevyhýbejte se intimním chvílím s partnerkou kvůli problémům s erekcí. Vše lze vyřešit. Sex je přece nedílnou součástí partnerského vztahu.

Jak partnerku uspokojit?

Při potížích s erekcí použijte před vaginálním stykem osvědčené generikum na podporu erekce (např. Viagra Super Active, Kamagra, Tadalis SX). Kromě vaginálního styku vyzkoušejte orální sex (tzv. cunnilingus). Partnerka bude z vaší pozornosti jejímu klínu nadšená. Jde taky o skvělou milostnou předehru před vaginálním stykem.

Kliknutím na hvězdičku ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.