Seznam nejprodávanejších produktů na podporu erekce podle našich statistik

cenforce-100mg

5. Cenforce 100mg bez předpisu

Přípravek Cenforce 100 mg lze považovat za 100% náhradu Viagry. Lék je tedy schopen nejen odstranit poruchy erekce, a to i v těch nejzávažnějších případech, a zaručit tak uspokojivý sexuální život a následně i lepší život.
tadarise20mg

6. Tadarise 20mg bez předpisu

Tadarise 20 mg je generikum obsahující 20 mg tadalafilu a vyráběné indickou farmakologickou firmou Sunrise remedies. Jedná se o inhibitor fosfodiesterázy typu 5, který má podobné účinky jako sildenafil citrát a další inhibitory fosfodiesterázy typu 5.
vidalista20mg

9. Vidalista 20mg bez předpisu

Erektilní dysfunkce dnes brání mnoha mužům žít sexuálně naplněný život. Pokud patříte do této kategorie, nemusíte se již obávat. Vidalista 60 mg tablety je tu proto, aby se vaše neschopnost udržet delší erekci stala minulostí.

Tadalis Soft je přípravek, který se rychle rozpouští a má vylepšené složení. Jeho aktivní látkou je Tadalafil. Je znatelně levnější a způsobuje mnohem méně vedlejších účinků, obzvláště těch závažných. Tadalis Soft byl vytvořen zvlášť pro muže, kteří potřebují rychleji působící lék na zlepšení svých sexuálních výkonů a k léčbě erektilní dysfunkce. Tento lék působí jako inhibitor fosfodiesterázy typu 5. Lék uvolňuje krevní cévy v penisu a umožňuje tak zvýšený průtok krve v penisu.