4.9
(40)

Nejúčinnější lék na předčasnou ejakulaci

Dapoxetin, také známý jako Priligy je první orální lék vytvořený speciálně pro léčbu předčasné ejakulace.

Není v současné době k dispozici v každé zemi i když každý rok je schválen v několika nových zemí.

Je důležité si uvědomit, že Dapoxetine nemůže trvale léčit předčasnou ejakulaci – budete muset brát před každým sexem.

priligy-na-predcasnou-ejakulaci

Původní myšlenkou bylo ve skutečnosti vytvoření nového antidepresiva, ale to se nikdy nestalo. Namísto toho se zjistilo, že lék oddaluje orgasmus.

 

Antidepresiva jsou často předepsané lékaři aby pomohli s předčasnou ejakulací. Jsou známé tím, že pomáhají iv oddalování ejakulace. Ale toto je poprvé co byl lék vytvořen výhradně pro tento účel.

Dodává se v 2 různých dávkách – Priligy 30 mg a 60 mg verze a dokonce i 90mg. Obvykle se začíná na 30 mg a v případě potřeby se zvyšuje na 60mg dávkování.

Co dělá Dapoxetine výjimečným?

Antidepresiva zde už jsou dlouho aby pomohli s předčasnou ejakulací. Například Fluoxetin (Prozac), Citalopram, Sertaline, Paroxetin, Klomipramin a Fluvoxamin. Ale chtěli byste brát antidepresiva každý den kdy chcete mít sex? Asi ne.

Hlavním problémem je, že je Priligy třeba brát každý den protože určitě sami nevíte kdy přesně budete mít sex ani který den. Proto abyste byli stále přichystán je to nutné.

Pokud se ptáte na možné nežádoucí účinky jsou velmi podobné právě těm které spolu přinášejí antidepresiva: snížení sexuálního libida nebo zvýšené riziko sexuální dysfunkce.

 Dapoxetine velmi rychle působí s porovnáním antidepresiv. Tělo Dapoxetine dokáže vstřebat rychleji takže stači vzít pár hodin před sexem. Tělo je také rychleji eliminuje čímž přirozeně snižuje riziko dlouhodobějších nežádoucích účinků. 

Výhoda pak je, že může být použit na vyžádání pro předčasnou ejakulaci pár hodin před sexem a neni třeba brát Priligy v určité pravidelnosti.

Dapoxetine-vzorec

Naše zkušenost s Priligy

Dapoxetine dosud není snadno dostupný tak jsme ho koupili v Lekarnaprotebe.cz.

Člen našeho týmu, který vyzkoušel produkt měl předtím behaviorální tréninky, které tyto problémy již zlepšily samo o sobě.

V té době byl jeho sexuální čas velmi krátký. Mezi 1 a 5 minut byla průměrná doba vyvrcholení.

Po první dávce Dapoxetine 30 mg tablety během 2 týdnů se zvedl průměr na 2 až 8 minut.

Tak aby to fungovalo jako má pobíral tablety 2 hodiny cca před sexem.

Co se týče vedlejších účinků. Výrobce zejména varuje před bolestmi hlavy a deklaruje, že se to může týkat jen přibližně 10 procentu populace a zřejmě náš jedinec byl součástí těch 10 procent. Neboť opravdu měl bolesti hlavy ale nejedná se samozřejmě o velké migrény.

Bolest hlavy byla jen první týden zhruba a pak se pomalu zcela vytratila.

Jaké jsou důkazy, že Dapoxetine funguje?

Hlavním důkazem o účinnosti Dapoxetine lze nalézt ve velkém výzkumu od Dr. Chris G McMahon proveden v roce 2012. Dělal 5 různých hlavních studií, kterých se zúčastnilo více než 6000 lidí celkem.

Dr_McMahon-predcasna-ejakulace-studie

Zde je přehled hlavních zjištění:

Pro muže, jimž trvá v průměru 0,9 minut 30mg dávka zvýšila na 3,1 minuty a 60 mg ji zvýšila na 3,6 minuty. Pacienti léčení placebem zvýšil na 1,9 minuty.

Můžete vidět v níže uvedené tabulce:

Průměrná doba sexu, před a po užíváním Dapoxetine

Před 30mg Priligy 60mg Priligy Placebo
0,9 minut 3,1 minut 3,6 minut 1,9 minut

Tak sa zdá, že v priemere Dapoxetine zvyšuje trvalý čas o pár minút.

Vedľajšie účinky a bezpečnost

Dr. McMahon také poukazoval kolik z 6000 mužů měli problémy. Níže uvedená tabulka ukazuje procento mužů, kteří zažívají vedlejší účinky.

Procento mužů u kterých dochází k nežádoucím účinky

Vedlejší účinek 30 mg v případě potřeby 60mg v případě potřeby Placebo
Nevolnost 11 22,2 2,2
Závrať 5.8 10,9 2,2
Bolest hlavy 5,6 8,8 4,8
Průjem 3,5 6,9 1,7
Spavost 3,1 4,7 0,5
Únava 2 4,1 2,1
Nespavost 2,1 3,9 1,5
Zánět nosohltanu 3,2 2,9 2,3

Můžete vidět, že při mnoha mužích se projevily vedlejší účinky.

Na závěr Dr. McMahon se vyjádřil, že Dapoxetine je bezpečná možnost pro většinu mužů. Je samozřejmě, že pokud víte o nějakých zdravotných problémech je třeba to nejprve prodiskutovat s lékařem.

Závěr

Způsob, jakým se rozhodnete pro léčbu předčasné ejakulace bude vždy osobní volba. Frustrace pochopitelně vede mnohé lidi, aby byli ochotni vyzkoušet téměř cokoliv.

Když to máme shrnout tak lék je podpořen dlouhodobými studiemi. Lék funguje ale určitě to není žádné vykoupení resp. neudělá to s vámi zázraky ale určitě budete spokojeni. Partnerka jistě ocení každou minutu navíc.

 

Kliknutím na hvězdičku ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Počet hlasů: 40

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.