4.8
(62)

Pojďme se podívat na to co dokáže trochu blíže a podrobněji. Recenze na Vimax odhalí jak tento přípravek funguje a co od něj můžete očekávat.

Co je Vimax

Jde o tablety určeny zejména pro muže kteří chtějí zvětšit délku a objem svého penisu. Pomáhá také k zabránění předčasné ejakulace a zlepšení erekce. Jelikož se Vimax užívá pravidelně každý den, přináší výrazné zlepšení chuti na sex a to nejen v tedy když užijete tabletu, ale prakticky po celý den.

vimax-recenze-a-zkusenosti

 Přípravek je testován a registrován  

Prodejce který jej distribuuje v rámci České a Slovenské Republiky umí doložit i dokumentaci potvrzující povolení k prodeji na území Evropské unie.

Vimax pochází z Kanady. Jeho kořeny sahají až do roku 1998 kdy byl vyvinut a získal si širokou popularitu mezi zákazníky zejména díky své schopnosti zvětšit penis. Tento přípravek byl samozřejmě od doby svého vzniku několik krát vylepšený a pro to jde o moderní a účinný výrobek.
Vimax je doplněk výživy a tedy nejde o lék. Tento fakt můžeme zařadit mezi jeho největší výhody, protože ho můžete koupit bez receptu a jeho vedlejší účinky jsou ve srovnání s léky na erekci zanedbatelné.

Jak Vimax účinkuje?

Velikost penisu je do velké míří závislá na objemu pěnových kavernózních tělísek které vyplňují vnitřek penisu. Díky těmto tělískům je penis schopen dosáhnout erekce.

Vimax byl navržen tak, aby při dlouhodobém užívání zvětšil objem pěnových tělísek a tím prodloužil a rozšířil velikost penisu během erekce. Díky schopnosti rozšiřovat cévy je oblíbený i odbornou veřejností, lékaři jej doporučují u některých typů erektilní dysfunkce zejména v tedy, pokud by konvenční léky nebo příliš silné tabletky na erekci mohly ohrozit pacienta buď z hlediska interakcí s některými jinými léky nebo z hlediska vedlejších účinků.

vimax-recenze

 

První měsíc užívání přinese změnu v tom, že váš penis bude při erekci viditelně tvrdší než dříve. Rovněž se vám zvýší libido a chuť na sex bude opravdu výraznější.

Během druhého měsíce užívání Vimaxu byste měli zaregistrovat o něco objemnější penis (při erekci). Je fakt, že pravidelné a intenzivnější prokrvení jednoduše v tomto směru činí divy. Rovněž to při souloži déle vydržíte bez vyvrcholení.

Od třetího měsíce pociťujete již maximální možné účinky Vimaxu. Co to znamená? Stabilně pevný penis při kvalitní erekci. Nespokojenost s případným předčasným vyvrcholením je také minulostí a výdrž je na tom několikanásobně lépe.

Mnoho mužů se ptá: A co Vimax a zvětšení penisu?

A ptá se správně. Někteří distributoři a prodejci tohoto doplňku v zahraničí totiž opravdu vsadili na kampaň, při které byl Vimax prezentován jako zaručený prostředek ke zvětšení penisu. Kde je pravda? Jako obvykle – někde uprostřed. Určitě nečekejte, že například po půlroční intenzivní kúře získáte jen tak nějaké centimetry navíc. Na druhou stranu je fakt, že několik mužů opravdu zmiňovalo zvětšení… Ale spíše objemu penisu, přičemž k tomu přispěla hlavně tvrdá a pevná erekce. A ta je v drtivé většině případů důležitější než velikost vašeho pohlavního údu, což vám dámy jistě velmi rády potvrdí.

Vimax a jeho zajímavé složení

Vimax to má v rámci svého složení poněkud jinak než konkurenční přípravky. Jistě, najdete v něm i klasiku a zaručená afrodiziaka rostlinného původu jako kotvičník a ženšen, ginko či saw palmetto, ale k výborné účinnosti přípravku přispívají i jiné, méně tradičnější složky, jako kajenský pepř, oves, hloh či vitamín E.

Ženšen – jinak i pravý asijský či korejský ženšen, je bylina, která je jednou z nejcennějších v rámci tradiční asijské medicíny, pro intimní život muže toho nabízí dost: podporuje sexuální vitalitu a zvyšuje libido, v Číně a Koreji je to tradiční lék na impotenci
Kotvičník – Kotvičník zemní je rostlina, která je známá tím, že podporuje lepší tvorbu testosteronu a jeho udržení v optimální hladině, díky tomu se kotvičník uplatňuje v přípravcích jako je Vimax jako podpora potence a libida, plodnosti ale i zdravé prostaty
Ginko – ginko je prostě legenda, strom, jehož účinky na lidské zdraví jsou známy tisíce let, co se týče vlivu na mužský intimní život, tak výtažky z ginka dokážou rozšiřovat cévy, což pomáhá s oslabenou erekcí, za kterou stojí zhoršený průtok krve do penisu
Saw palmetto – česky Serenoa plazivá, je malá palma, známá jako častá součást různých přípravků na prostatu, ve Vimaxu se Saw palmetto objevuje iz dalšího důvodu – má totiž také příznivý vliv na hormonální hladinu
Kajenský pepř – alias Cayenne Pepper, je vlastně odrůda červené chilli papričky. Díky unikátní látce – kapsaicinu (mimochodem zodpovědné za jejich pálivost) se v těle zlepšuje cirkulace krve
Oves – tato tradiční obilovina bývá běžnou součástí mnoha doplňků výživy, zdravotních benefitů ovsa je více než dost, pro nás je důležité, že oves obsahuje unikátní látky s názvem avenantramidy, které pomáhají se zvýšením tvorby oxidu dusnatého v těle, ten rozšiřuje krevní cévy a urychluje průtok krve což je z pohledu erekce asi nejpodstatnější
Hloh – hloh obyčejný je jinak běžný keř, který má na podivení „neběžné“ účinky, asi nejvýraznější a z našeho pohledu i nejpodstatnější je ten, že příznivě ovlivňuje činnost srdce a tepen, pomáhá rozšiřovat cévy a zlepšovat jejich funkci
Vitamin E – je to jeden z nejvýznamnějších antioxidantů vůbec, vitamín E tak chrání naše buňky před oxidativním stresem – stárnutím, také je znám tím, že přispívá k lepší průchodnosti cév a tím i lepší cirkulaci krve v těle, včetně pohlavní soustavy

Složení přípravku v jedné tabletě (tedy v doporučené denní dávce):

Ginko dvoulaločné (Ginkgo biloba): 100 mg
Saw Palmetto (Serenoa repens): 80 mg
Ženšen (Panax ginseng): 50 mg
Kajenský pepř (Cayenne pepper): 20 mg
Hloh obecný (Crataegus monogyna): 17 mg
Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris): 5 mg
Oves setý (Avena sativa): 4 mg
Vitamin E (D-alfa-tokoferol): 185 IU

Základní parametry Vimaxu

Cena 660 Kč
Vrácení peněz Ano
Ověřený Ano
Nežádoucí účinky Ne
Užívá se pouze před sexem Ne
Počet tablet 30

Jak se správně Vimax užívá?

Vimax se doporučuje užívat pravidelně po dobu čtyř až osmi měsíců. Bere se jedna tableta denně a je jedno kdy si ji dáte. Je však dobré abyste si určili nějaký pevný termín kdy užijete tabletu. To vám pomůže brát Vimax pravidelně a nevynechávat dávky. Pro pro zajištění jeho účinnosti je to kriticky důležité!

Po prvním měsíci užívání uvidíte první výsledky které se projeví zlepšením tvrdosti erekce. Po druhém měsíci používání se začnou projevovat už i změny v délce a tloušťce penisu. Změny budou viditelné pouhým okem. Ve třetím měsíci už budou změny velmi výrazné, teď by měli zcela odeznít potíže ze slabší erekcí a váš penis se radikálně změnil. Možná budete mít tendenci nyní s užíváním Vimax přestat, ale nedělejte to. Výsledky zůstanou trvalé pouze pokud dodržíte plán a užívání dokončíte.

jako-vimax-funguje

Proč zvolit právě Vimax a jaké jsou zkušenosti?

Problémy s erekcí řeší stále více mužů. Možná se nejedná hned o jasnou a potvrzenou erektilní dysfunkci, ale oslabení erekce je u mnohých jednoduše víc než zřejmé. Mezi způsoby, které lze využít v boji s touto nepřízní osudu, patří i pilulky s přírodním složením – přesně jako je i Vimax. Proč? Látky, které obsahuje, totiž přirozeně pozitivně ovlivňují fungování celé pohlavní soustavy.

Reálné zkušenosti mužů s užíváním Vimaxu to jen potvrzují. Čím déle se tento přípravek užívá, tím lepší výsledky lze očekávat. Trpělivost je v tomto případě opravdu namístě, protože kvalitní výživové doplňky pro erekci takto opravdu fungují. Neočekávejte tedy okamžitý efekt. Čekáte-li právě na to, v tom případě se musíte obrátit na jiné preparáty se synteticky vyrobenými látkami, ke kterým se dostanete až po vyšetření u lékaře, a které vám musí potvrdit reálnou erektilní dysfunkci. Pokud hledáte doplněk stravy, který podporuje sexuální funkce v dlouhodobém horizontu bez rizika vedlejších účinků, právě Vimax může být tou správnou volbou. Třeba to zkusit, výsledek vás v konečném důsledku možná více než příjemně překvapí.

Kde se dá Vimax koupit?

Vimax můžete získat diskrétní objednávkou prostřednictvím různých internetovıch obchodů. Hledáte-li nejlepší cenu, doporučujeme vám objednat ho přímo od distributora.

 Navíc jsme ve spolupráci s výhradním distributorem Vimax připravili speciálně pro naše čtenáře slevu 11% na tento oblíbený podpůrný prostředek

Slevový kupón na 11% pro Vimax:

vimax11sleva

Shrnutí

Vimax je kvalitní přípravek na zvětšení penisu který může zároveň působit i jako podpora erekce. Můžete tak zabít dvě mouchy jednou ranných – zvětšit váš penis a podpořit i vaši erekci. Nevýhodou Vimaxu je fakt, že ho musíte užívat dlouhodobě každý den co může být značně nepohodlné. Tuto nevýhodu však Vimax vyvažuje svými výsledkami.

Kliknutím na hvězdičku ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasů: 62

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.