5
(45)

Problémy s erekcí má stále více mužů už od mládí. Příčinou mohou být psychické nebo fyzické problémy. Některé potíže s erekcí lze vyřešit či zlepšit změnou životního stylu nebo doplňky výživy, které díky přírodnímu složení neškodí a lze se k nim dostat i bez návštěvy lékaře.

proerecta-recenze

Z dostupných doplňků výživy, které by měly řešit problém s erekcí se v tomto článku budeme věnovat doplňku Proerecta.

K čemu je určena?

Proerecta je výživový doplněk určený pro muže od 18 let, které trápí erektilní dysfunkce. Mezi problémy s erekcí patří nedostatečné prokrvení penisu, což má za následek slabou nebo žádnou erekci. Proerecta může pomoci is předčasnou ejakulací, problémy s potencí i sexuálním nechutenstvím.

Složení

Přípravek Proerecta je vyroben z přírodních složek rostlinných extraktů, které podporují zdravý sexuální život muže. Složení Proerecta tvoří:

 • extrakt Kotvičníku zemního (Tribulus terrestris) – největší zástupce v Proerectu, až 300 mg. Kromě toho, že přispívá k sexuální touze a udržuje hladinu testosteronu v normě, má také mnoho pozitivních účinků na celkové zdraví. Snižuje hladinu špatného cholesterolu, zvyšuje procento svalové hmoty, odbourává vnitřní napětí a stres, čímž potlačuje nespavost a depresi;
 • extrakt z kořene maca (Lepidium meyenii – Řeřicha peruánská) – rostlina proslulá jako afrodiziakum v oblasti Peru, nazývaná také peruánská Viagra. Přípravek obsahuje 50 mg. Podporuje hladinu libida, stimuluje sexuální funkce, zlepšuje ztopoření penisu, příznivě ovlivňuje potenci. Tělu dodává energii a tak zlepšuje sexuální výdrž;
 • L-Arginin 250 mg – základní aminokyselina podporující tvorbu oxidu dusnatého, který uvolňuje svalstvo a cévy v penisu, tedy podporuje erekci a ztopoření;
 • L-Citrulin 235 mg – aminokyselina, která dodává tělu energii. Spolu s L-Argininem bojuje proti vyčerpanosti a únavě a zajišťuje kvalitnější a trvanlivější sex s podstatně viditelnějšími účinky;
 • extrakt z kořene ženšenu (Všehoj asijský) – svými 60 mg v přípravku Proerect přispívá k posílení libida a nervového systému, rozšiřuje cévy, i ty v penisu a zlepšuje erekci a potenci;
 • extrakt z kakaovníku – afrodiziakum známé také z čokolády, který hlavně kvůli látce „teobromin“ zajišťuje nejen prokrvení celého těla, ale také penisu;
 • vitamín E 15 mg – důležitý antioxidant rozpustný v tucích, který zpomaluje stárnutí, je důležitý pro zdravou pokožku, oči a vlasy. Zabraňuje tvorbě volných radikálů, které ovlivňují vznik nádorů. Běžně jej lze získat konzumací potravin jako jsou ořechy, mléčné a pšeničné výrobky, maso.

Účinky

Složení výživového doplňku Proerecta zajišťuje:

 • rychlé ztopoření – nastává již 60 minut po užití pilulky,
 • tvrdou a pevnou erekci – díky správné průchodnosti cév a prokrvení v penisu,
 • vyšší sexuální výdrž – zabraňuje předčasné ejakulaci a zvyšuje sexuální energii,
 • stimulaci libida – zvyšuje chuť sexuálně žít,
 • uvolnění, odbourání stresu – díky jedinečnému složení účinných látek s použitím Kotvičníku zemního,
 • při pravidelném provádění sportu i zvýšení svalové hmoty.

Vedlejší účinky

U mužů, kteří užívali Proerecta, se neprojevily žádné vážné vedlejší účinky. Obecně však platí, že přípravkům na zlepšení erekce by se měli vyhýbat muži, kteří trpí kardiovaskulárními onemocněními. Paradoxem ovšem je, že tito muži patří do skupiny, která trpí nedostatečnou erekcí. V prvotních fázích užívání se v některých případech objevují zažívací potíže, které pominou poté, co si organismus na přípravek zvykne. U mužů, kteří mají potíže s krevním tlakem, se mohou projevit bolesti hlavy. Těmto pánům se však nedoporučuje užívat přípravky na erekci.

Jak dávkovat a užívat?

Pro dosažení požadovaného efektu se doporučuje užívat doplněk Proerecta dlouhodoběji. Denní dávka se pohybuje od 1-2 tablet, které se užívají v celosti s dostatečným množstvím vody a to přibližně 1 hodinu před pohlavním stykem. Vyšší dávku, 2 tablety, je určena hlavně pro muže, u kterých je problém s erekcí vážnější. Je to také maximální denní dávku, kterou byste neměli překračovat.

Cena a balení

Tabletky Proerecta se nacházejí v malé plastové lahvičce s uzavíratelným víkem. Jedno balení stojí přibližně 500 Kč a obsahuje 12 ks tabletek. Při koupi více kusů můžete ušetřit nějaké peníze a získat dárek. Podívejme se přibližně kolik. Podotýkám, že ceny jsou uvedeny pouze orientačně.

1 balení 2 balení 3 balení 4 balení
Počet tablet: 12 ks Počet tablet: 12+12 = 24 ks Počet tablet: 12+12+12 = 36 ks Počet tablet: 12+12+12+12 = 48 ks
Cena cca 520Kč Cena cca 860Kč Cena cca 1250Kč Cena cca 1400Kč
Ušetříte cca 160Kč Ušetříte cca 300 Kč Ušetříte cca 600 Kč

Samozřejmě, že ke koupi je třeba připočítat i poštovní služby. Při donášce prostřednictvím kurýra zaplatíte stejně jako při doručení českou poštou. V obou případech to trvá 2 dny, ale kurýrem je to lepší a pohodlnější.

Jak ho hodnotíme my?

Podle zkušeností, z nastudovaných materiálů, recenzí a fór si myslíme, že tak jako je tomu u všech doplňků, i tento může a nemusí fungovat. Je to individuální, ale většinu část ohlasů tvořily pozitivní recenze. Nicméně, my jsme porovnali výhody a nevýhody pilulek a dospěli jsme k závěru, že Proerecta je doplněk, který užívají nejen muži, které trápí sexuální problémy, ale také sportovci. Myslíme si také, že na rozdíl od jiných podobných produktů, je cenově nejvýhodnější.

Zkušenosti s Proerecta

Názory mužů, kteří již vyzkoušeli Proerectu, jsou různé. Nejen muži, ale i jejich partnerky si výživový doplněk Proerecta neumí vynachválit a svůj sexuální život si už bez něj neumí ani přestavit. Na druhé straně jsou zde muži, kteří nemají dobré zkušenosti s produktem, protože nepocítili žádnou pozitivní změnu v sexuální oblasti. Většinou šlo u mužů, kteří doplněk užívali jen krátce. Těžko říci, zda absence účinku souvisí s časovou délkou užívání, ale zkušenosti těch, kterým Proerecta pomohla, říkají, že požadovaného efektu dosáhly až po užití zhruba 12. pilulky.

zkusenosti-proerecta

Při rozhodnutí, zda užívat Proerect vám může pomoci naše přehledné hodnocení v bodech:

Plusy

Pevnější erekce, vyšší produkce svalové hmoty, rychlé dodání, dostupnost, přijatelná cena, přírodní produkt, šikovné balení, které lze ukrýt i do sáčku kalhot, bez lékařského předpisu, bez vedlejších účinků.

Minusy

Požadovaný efekt se podle recenzí uživatelů dostavuje až po užití v průměru 12. tablety, přičemž jedno balení obsahuje pouze 12 tablet. Znamená to, že pro zjištění účinnosti jedno balení nestačí, pravidelné užívání, užití pilulky 60 minut před sexuálním stykem, což se často nedá odhadnout, kdy k sexuálnímu styku přijde.

Slevový kupón na 11% pro Proerecta:

sleva11

Nejčastější dotazy před užíváním

Je možné vedle užívání Proerecta konzumovat alkohol?
Užívání alkoholu s jakýmikoli léky či výživovými doplňky se nedoporučuje. Je známo, že alkohol sice zvyšuje sexuální chuť, ale koneckonců zabraňuje dobrému prokrvení penisu.

Lze jej kombinovat s jinými léky?
Proerecta je pouze výživový doplněk, proto jej lze kombinovat s jinými léky. Vše však závisí na druhu a typu léků, které užíváte, a také na důvodech, proč je užíváte. Proto pokud se dlouhodobě léčíte na nějakou nemoc, kombinaci léků raději prodiskutujte se svým lékařem.

Účinkuje v každém věku?
Produkt Proerecta je určen pro všechny muže od 18 let. Nicméně je vysoce pravděpodobné, že u muže ve věku 60 let bude působit jinak než u 20letého. Možné je také to, že u mužů ve stejném věku bude účinkovat odlišně. Důležité je si uvědomit i fakt, že erektivní dysfunkce se stárnutím přirozeně objevuje. Je to normální starobní proces.

Kde lze Proerecta koupit?
Doplněk si lze zatím zakoupit jen prostřednictvím internetu. Je to také výhoda, protože zajišťuje diskrétnost a možnost dostat se k němu v pohodlí domova.

Kliknutím na hvězdičku ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 45

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.