0
(0)

Jste spokojen se svou erekcí a výdrží? To je výborné! Pokud máte poněkud kolem 25 let asi vás ještě nenapadlo proč byste se měli zabývat schopností dosáhnout a udržet dostatečně pevnou erekci. Toto je však věk, kdy by vás to už zajímat mělo ..

zasady-kvalitnej-erekce

Je důležité uvědomit si, že náš životní styl dokáže výrazně ovlivnit to zda budeme mít ještě v budoucnu vůbec nějakou možnost prožívat plnohodnotný pohlavní styk. Kouření, nadměrná konzumace alkoholu, jídla s vysokým obsahem cholesterolu nám výbornou erekci po padesátce zabezpečují asi těžko. Právě vysoký tlak či srdečně-cévní onemocnění mají za následek časté zlihávania a neschopnost dosáhnout erekce.

Kvalitní strava je základ

Tvrdá erekce je ve velké míře závyslá od kvality krevního oběhu. Proto můžeme říci, že pokud budete konzumovat jídla které neubližují vašemu oběhovému systému, prospíváte tím i kvalitě erekce. Jezte pro to přiměřené množství ryb, potravin s obsahem omega3 mastných kyselin a vyhýbejte se živočišným tukům. Na tvrdost penisu výrazně ovlivňuje i arginin, který je obsažen zejména v hovězím mase, oříšcích či sóji. Na sój si však dejte pozor. Mužům ve vyšším věku totiž nemusí přijít vhod její schopnost zvyšovat podíl estrogenu v krve, což může maz na vaši erekci právě opačný účinek. Se sójou to nepreeháňajte!

kvalitni-jidlo-dobra-erekce

Stres škodí erekci

Pokud musíte často prožívat časový tlak, hádky, či jiné nepříjemné situace doma nebo v práci, snažte se tomu za každou cenu vyhnout. Stres totiž i u velmi mladých lidí může zapříčinit, že erekce nevydrží dostatečně dlouho nebo se případně vůbec nedostaví. Proč je to tak? Během období zvýšeného stresu se vyplavuje velké množství kortizolu. Ten doslova pohltí mužský pohlavní hormon testosteron a sníží jeho koncentrace v krve na minimum. A bez testosteronu nemůže být ani kvalitní erekce.

Kolo je diskutabilní

Mnoho odborníků hovoří o tom, že jízda na kole zapříčiňuje výrazně vyšší riziko vzniku erektilní dysfunkce v pozdějším věku. Ano, i toto tvrzení má své opodstanenie. Nadměrná jízda na kole totiž vytváří zvýšenézaťaženie prostaty. Dostatečný pohyb je však také velmi důležitý faktor pro udržení zdravé erekce. Doporučujeme vám pro to používat speciální tvarované šedá a vyztužený cyklistický oděv.

kolo-problem-s-erekci

Zvyšte hladinu testosteronu

Dostatek testosteronu je klíčem k tvrdí erekci a bez něj by žádná nebyla. Vlastně bychom bez něj nebyli ani mi muži. Pokud se začnete bezdůvodně cítit unavený, bez chuti do života a myšlenka na sex vam na obličeji vyčaruje pouze kyselou grimasu je pravděpodobné, že vaše hladina testosteronu poklesla. Ideální řešení je v tomto případě navštívit lékaře ktery vás vyšetří a navrhne účinnou léčbu.

Kliknutím na hvězdičku ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.