4.7
(53)

Láska, důvěra a upřímnost. Tyto 3 pojmy charakterizují vyvážený partnerský vztah. Neméně důležité však je, aby vztah „klapal“ i v posteli. Sex je velmi příjemnou aktivitou a většina lidí si bez něj vztah nedokáže představit.

Jestliže jeden z páru nepodává adekvátní výkon, nastává problém. Žena je podrážděná, protože nedosáhne orgasmu. Sebeukájení je smutné, pokud má doma muže.

jak uspokojit zenu

Nějaký čas sice může odolávat nutkání rozdat si to s někým pořádně, ale dlouhodobě nevydrží žádná. Proto začne hledat uspokojení jinde. Dochází k nevěře, a pokud se partneři nedohodnou na občasných „výletech“ do cizích postelí, vztah se rozpadá.

Článek je určen pro muže. Vysvětlí, co ženy v posteli očekávají a co bychom neměli zanedbat pro to, aby žena nemusela hledat potěšení jinde, než doma.

Jak nejlépe a nejrychleji uspokojit ženu

Správná atmosféra

Pokud je vztah čerstvý, žena zvykne mít zábrany. Stydí se za své nedostatky a to i za ty, které muž nemusí vůbec vnímat. Neoholené nohy, neoholená vagína či trochu tuku na břiše. Žena je z těchto věcí nesvá a proto se těžší vzruší. K sexu dokonce kvůli její strachu ani nemusí dojít.

Nechoďte na věc příliš rychle. Dokažte ženě, že je pro Vás krásná a že její obavy nejsou na místě. Pokud nejste vypravěč, důvěru si získejte mazlením, hlazením a něžností.

K zahození nejsou ani svíčky, víno a diskrétní hudba. Důležitý je klid, takže sex na barovém záchodě, při kterém stále někdo bouchá na dveře si nechte až na později.

Kvalitní erekce

Myslete na to, že jeden z nejdůležitějších faktorů, který ovlivňuje uspokojení ženy je síla vaší erekce. Pokud je Váš penis tvrdý a pevný, žena by neměla mít problém dosáhnout vyvrcholení. Zlepšení erekce lze dosáhnout přírodní formou, pomocí úpravy stravy, více se dozvíte v tomto článku. Také doporučujeme zakoupit Viagru a nebo alternativu, jejich účinky nastupuje již za 30 minut a nemají žádné vedlejší účinky.

Sledujte partnerku

Je jasné, že muž by nejraději okamžitě souložil, ale žena si sex užije více, pokud její „zahrajete na notu“. Zkoušejte se jí různé dotýkat a všímejte si, jak reaguje. Zaměřte se na to, co se jí líbí. Nepříjemné věci už neopakujte. Hlavně buďte jemní a dávejte pozor na necitlivé doteky. Vagína je mnohem citlivější než penis, takže tvrdší zacházení dokáže být velmi bolestivé. Pritvrďte pouze pokud si to žena vyžádá.

Žádná rychlovka

Je pravda, že ženy potřebují k dosažení orgasmu delší dobu, než muži. Správnou technikou se však dá žena „skolit“ i za 10 minut. Čtvrthodinka sexu je žádoucí například hned ráno po probuzení nebo večer, když už se pár chystá spát.

Prvních 5 minut byste měli věnovat dráždění. Líbání citlivých míst (bradavky, vnitřní strany stehen, krk a uši). Sám znáte, která místa jsou pro vaši partnerku nejdráždivějším. Věnujte jim jemné doteky a pořádnou dávku slin.

Po této rozohrievačku se začněte věnovat vagíně, ale zatím pouze rukama a jazykem. Pokud trpíte rychlým vyvrcholením, šetříte tak čas na sex. Je chyba, pokud se na ženu vrhnete hned a po 2 minutách je po zábavě. Buďte trpěliví a dopřejte požitek hlavně ženě. Nemyslete jen na sebe!

Žádné závody

Ženu přivedete k orgasmu i za 15 minut, ale jistě uznáte, že příjemné ložní radovánky si člověk rád užije i celé hodiny. Uvolněte se, nespěchejte a experimentujte. Kromě důkladného uspokojení ženy získáte větší důvěru. Žena si uvědomí, jak dobře se s vámi cítí a posílí se tak vzájemné pouto.

Nedegradujte sex pouze na chvilkovou výměnu tělesných tekutin.

Stara dobrá ruční práce

Nejprve se snažte vagínu zvlhčit. Použijte sliny, případně lubrikační gel. Pokud lížete, dodržujte určitý rytmus. Střídání tempa je pro ženu rušivé. Buďte důkladní.

Když je pochva dostatečně vlhká, opatrně do ní zasuňte 1 – 2 prsty. Na přední vnitřní straně pochvy naleznete drobný výstupek (ne vždy – žena ho může mít i hluboko mimo dosah). Jemně ho drážděte. Je velmi citlivý, takže žádné silné „tahy“. Tento bod dokážete dráždit i okrajem žaludu.

Ne každý muž má však dostatečně dlouhý penis. Žena zároveň může mít vagínu skutečně hlubokou a penis tento bod nemusí dosáhnout.

Pokud by se vám hodilo pár centimetrů navíc, zkuste Vimax. Přírodní doplněk stravy, který dokáže přidat až 2,5 cm délky.

Showtime

Žena je „nažhavená“ a čeká už jen na zasunutí. Klasická misionářská poloha je zaběhnutým standardem, ale ženu můžete dráždit i intenzivnější. Vše totiž záleží na vhodném úhlu. Polohy, kdy penis míří do vagíny více zešikma, uspokojí ženu více.

Důležitá je také hloubka zasunutí, jelikož se při misionáři penis nedostává až tak hluboko. Vyzkoušejte různé polohy a zjistěte, která vám dovoluje dostat penis co nejhlouběji.

Velmi vhodná poloha je misionář, ovšem s tím, že ženě pod zadek zasunete polštář nebo matraci. Vagína se tak „vzepře“ více proti penisu a zasunutí bude mnohem příjemnější pro oba.

Výdrž je klíč

Psali jsme, že uspokojit ženu trvá déle. Pomocí vhodných technik dokážete své vyvrcholení oddálit i vy sám.

Přerušovaná soulož – jde na vás orgasmus? Těsně před ním chyťte žalud mezi prsty tak, aby nic nevyšlo ven. K výronu nedojde. Penis chvíli držte v sevření, aby nabíhající orgasmus odezněl. Praktiku sice nelze opakovat donekonečna, ale dokážete tak prodloužit sex až 3-násobně.
Znecitlivující gely a kondomy – v drogeriích seženete různé přípravky, které mají znecitlivující účinek. Vyvrcholení se opět o něco posune.
Obřízka – za tento zákrok zaplatíte přibližně 200 € a rána se bude hojit 2 – 3 týdny. Odstranění předkožky způsobí sníženou citlivost žaludu, protože je odhalen a otírá se o oblečení. Orgasmus tedy budete dosahovat déle.
Doplněk výživy – doplňky stravy fungují na principu prokrvování tkáně penisu a okolních součástí. Pokud toto ústrojí posílíte, dokážete ejakulaci regulovat. Tablety Vimax pomáhají vaši soulož prodloužit.
„Udělejte se“ ještě před tým – jistě víte, že když jste vyprázdněn, dosáhnout další vyvrcholení trvá déle. Pokud máte možnost, využijte masturbaci ještě před rande. Pokud už jste se ženou spolu, odbehnite si na záchod.

Čas na pomocníka

Erotické pomůcky jsou vítaným osvěžením sexuálních radovánek. S dobrým vibrátorem můžete ženu uspokojovat ještě dlouho poté, co dosáhnete orgasmu. Nevnímejte to jako selhání, ale jako zvýšenou péči o partnerčino blaho.

Zároveň společný sex ozvláštněte, což se hodí zejména párům, které už se v posteli začínají nudit. V sex-shopech seženete i různé škrtící kroužky a jiné výrobky, které vám pomohou prodloužit výdrž.

Závěr

Věříme, že jsme Vám poskytli alespoň jednu užitečnou radu, kterou začleníte do svého sexuálního života. Nezapomínejte, sex je přirozenou lidskou potřebou, takže jeho zanedbávání je špatné pro vás i vaši partnerku.

Dlouhodobá nečinnost pohlavních orgánů způsobuje jejich postupné ochabování a ztrátu vitality. Pravidelným sexem nebo masturbací uchováte pohlavní ústrojí ve funkčním stavu, takže zůstanete sexuálně aktivní i ve vyšším věku.

Kliknutím na hvězdičku ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasů: 53

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.