5
(23)

Internet je zaplaven webovými stránkami, které prodávají různé druhy pilulek slibujících zvětšení délky a obvodu penisu. Otázkou však zůstává zda opravdu taková léčba i funguje.

Úzkost mužů spojená se strachem o velikost jejich penisu, způsobila zrození multimiliónový globálního průmyslu v klinicky nevyzkoušených výrobcích na vylepšení mužského přirození.

Exkluzivní tipy jak na zvětšení penisu

Zatímco si mnoho muži myslí, že jejich penis je příliš malý, výzkumy ukazují, že většina mužů má zcela normální velikost a nemusí si dělat žádné obavy. Profesor Kevan říká, že muži by se raději měli o svém problému promluvit s odborníkem namísto toho že experimentují s léčbou, která je ve většině případů neúčinná a potenciálně zdraví škodlivá. Mnoho mužů, kteří řeší problém velikosti svého penisu, mají obvykle obecný problém se svým vzhledem. Z tohoto důvodu se zaměří na vzhled svého penisu. Proto se často krát stává, že terapie udělá výrazný rozdíl ve vnímání, protože díky zvýšenému sebevědomí, se upraví zkreslené názory na tělo, a muž se stane sám pro sebe atraktivním. I když neexistuje mnoho možností jak bezpečně zvětšit penis, muži mohou udělat několik věcí, aby se cítili sebejistěji ve svém těle.

  • můžete se například oholit, protože hromada ochlupení, může způsobit, že Váš penis vypadá menší než opravdu je
  • zhubněte – pivní břicho visící nad Vaším penisem, může způsobovat, že váš penis vypadá být menší
  • dostaňte se do formy – když se dostanete do formy budete se cítit atraktivnější a to může zlepšit sexuální život

Profesor Wylie se zabývá posuzováním různých produktů na zvětšení penisu a ošetřeními tohoto druhu které jsou na trhu nabízeny.

Zvětšení penisu s práškem a vodičky

Tyto produkty obvykle obsahují vitamíny, minerální látky, byliny a hormony, které tvrdí, že vám napomohou při zvětšení penisu. Navzdory všemu neexistují žádné klinické důkazy, které by potvrdily účinnost těchto výrobků, dokonce v mnoha případech mohou být škodlivé. Na Americké univerzitě Maryland byla provedena analýza některých produktů a našli se tam stopy olova, rtuti, pesticidů, bakterie E. Coli a trusu zvířat. Profesor Wylie říká, že takové produkty jsou ztrátou času. Prášky a vodičky nemají žádný prokazatelný účinek. Pokud by byly účinné, tak by je také prodávaly i v lékárnách. Používání krémů může akorát tak pomoci člověku blíže se seznámit se svým penisem, ale určitě ne z jeho zvětšením.

Vakuové zařízení na zvětšení penisu

Vakuové pumpy na penis se používají tak, že trubice se umístit na penis a odčerpání vzduchu se vytvořit vakuum. Vakuum čerpá krev do penisu a to způsob, že se nabobtná. Vakuové zařízení se někdy takové používají i při léčbe impotence. Používání Takové vakuové pumpy však z dlouhodobé hlediska může vesty k poškození tkanív na penisu, což vede k následnému oslabení erekce.

vakukove pumpy na zvetseni penisu

Existuje jen velmi málo důkaz o tom, že tato zařízení přinášejí z dlouhodobé hlediska nějaký úspěch, říká profesor Wylie. Použití pumpy během několik minut denně, nebude nijak působít dlouhodobě na zvětšení penisu.

Tabletky na zvětšení penisu, které fungují

XTRASIZE

Je speciální výživový doplněk na zvětšení penisu. Prostřednictvím jeho aktivního složení a jedinečného obsahu bylin můžete dosáhnout mírné zvětšení penisu. Patří mezi nejvyhledávanější doplňky, které to umožňují.

xtrasize na zvětšení penisu

Přejít do obchodu

 

 

VIMAX

Vimax je produkt, který je na trhu již přes 16 let. Je velmi oblíbený a slibuje zvětšení penisu až do 1,5 cm. Když se kapilární tělesa začnou lépe zásobovat krví, Váš penis dosáhne mohutnější erekci, jak do délky tak i do šířky.

vimax na zvětšení penisu

Projít na recenzi

 

 

 

EJOY

Nový výživový doplněk z Anglie je zárukou najvššej kvality a spokojenosti u uživatelích. Působí na radu negativních sexuálních problémů při erekcí. Má nejmohutnější složení v rámci účinnosti aktivních látek.

Projít na recenzi

ejoy na zvětšení penisu

 

 

 

 

 

Jiné produkty jako:

 

 

Penilné nástavce

Tato technika zahrnuje umístění závaží, nebo někdy rozšiřující rám, nazývaný také tažné zařízení, na penis v klidovém stavu, aby se natáhl. Profesor Wylie říká, že neexistuje žádný důkaz, že použitím vah se vám prodlouží penis, ba naopak může to způsobit trvalé poškození penisu. Nicméně, určité dobré výsledky byly spoozorované při používání trakčních zařízení. V tomto případě existují důkazy, že trakční zařízení může mít vliv na zvětšení penisu, zejména při mužích s menšími velikostmi. Někteří pacienti používající trakční zařízení po dobu 6 měsíců, zpozorovali nárůst velikosti penisu o 1-2cm. Nicméně taková léčba by neměla být zahájaná bez konzultace s lékařem.

Jelqing

Jelqing je cvičení zahrnující opakované tažení penisu prostřednictvím palce a ukazováčku s cílem zvětšení erekce. Předpokládá se, že toto cvičení zvětší krevní kapacitu erektilního tkáně penisu, a tím dochází k prodloužení penisu a ke zvětšení obvodu penisu.

Stejně jako v případě používání krémů, tato technika může pomoci některým mužům seznámit se se svým penisem a ocenit rozdíl mezi velikostí penisu v klidovém stavu a při erekci a tím se muž stane spokojenější se svým tělem. Neexistuje zde však žádný vědecký důkaz který by potvrzoval, že jelqing vám zvětší velikost penisu.

jeqing technika zvětšení penisu

Některé chirurgické techniky pro zväčenie obvodu penisu zahrnují vstřikování tuku, který jsme vzali z jiné části těla do penisu. Některé studie uvádějí zvětšení obvodu o 1.4 – 4cm. Nicméně studie z dlouhodobého hlediska naznačují neuspokojivé výsledky po operaci spojené s komplikacemi jako znetvoření, zjizvení a infekce. Dalším problémem v případě vpichování tuku může být, že v průběhu určité doby tělo reabsorbuje tuk, a to může vést k návratu k původní velikosti.

Nejobvyklejší technika zahrnuje řezání vazu, který se připojuje na penis do stydké kosti a provedení kožního štěpu ve spodní části penisu, aby bylo možné navýšit jeho délku. Profesor Wylie říká, že taková operace může mít za následek priemierný nárůst délky penisu 2cm, v případě penisu v klidovém stavu, avšak nedochází k žádné změně velikosti při ztopořeném penisu. Kromě toho pacienti říkají, že ztopořený penis po operaci už nestojí tak vysoko jako dříve, protože řez byl proveden na vazu který byl oporou. Mnoho mužů je nespokojených s tímto jevem, protože to je nepříjemné při sexu a musí vynaložit mnohem více energie při manévrování s partnerem. Čili výhoda 2cm v klidovém stavu je zanedbatelná oproti problémům souvisejícími se ztrátou úhlu penisu při erekci.

Liposukce

Pro muže kteří mají velké břicho je liposukce, chirurgický zákrok k odstranění tuku z pod břicha dobrou metodou, neboť opticky pak bude penis vypadat větší. I odstranění tuku v okolí pysku, může mít za následek optické zvětšení penisu. Profesor Wylie konstatuje, že kosmetické výsledky jsou obecně považovány za přiměřené. Liposukce může mít za následek až 2cm nárůst na délce penisu z krátkodobého hlediska, avšak pokud se tuk opět vrátí do těchto oblastí, dostáváme se do původního stavu. Tento postup může zvýšit sebevědomí pacienta, ale pokud chceme aby to mělo dlouhodobý účinek je třeba změnit celkovou stravu a životní styl pacienta.

Kliknutím na hvězdičku ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 23

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.