5
(1)

Potíže s dosažením erekce a jejím udržením není radno podceňovat. Zároveň byste při jejich výskytu neměli panikařit. Vždy se totiž nejedná o závažnou erektilní dysfunkci. Může jít o momentální indispozici způsobenou nadměrným stresem v práci. Případně jde o změnu vzrušivosti, jejíž příčinou je přibývající věk. Kdy jde o banalitu a kdy o závažný problém? Jak to poznat?

problemy s erekci

Snížení citlivosti penisu má snadné řešení

Problémy s erekcí se zpravidla objevují s přibývajícím věkem. Erekce sice dosáhnete a během styku ji udržíte, ale její dosažení trvá delší dobu. Objevuje se tzv. snížení citlivosti penisu na podněty. Mění se totiž vaše vzrušivost. Jde o přirozený jev, který snadno vyřešíte delší předehrou a použitím některého generika (zvláště vhodná je Viagra nebo Levitra).

necitlivost penisu

Občas je špatný den

Někdy vás zmůže psychické vyčerpání i fyzická únava. Indispozici v takové chvíli jistě omluví každá milující partnerka. Obvyklým projevem je uvadání erekce během styku. Projevuje se zvláště u mladších mužů. Dostatek odpočinku vám navrátí energii k milostnému laškování. Kromě odpočinku vám k tvrdé erekci napomohou i přípravky na podporu erekce.

Erektilní dysfunkce

Potíže s erekcí může mít i závažnou příčinu. Zvláště opatrní a pozorní by měli být muži ve věku kolem 50 let. v této době bývá často problém s erekcí projevem začínajících závažných chorob. Ztráta erekce a její nedostatečnost bývá ukazatelem např. cévních a hormonálních poruch či diabetu.

Návštěvu lékaře neodkládejte v případě, že se potíže s erekcí objevují v posledním půlroce zhruba při každém čtvrtém styku nebo častěji. Lékař zjistí příčinu vašich potíží. Navrhne vám odpovídající změnu životního stylu a zvolí vhodnou léčbu příčiny obtíží. V těchto případech se po poradě s lékařem používají přípravky na podporu erekce. doporučujeme vám vybírat z generik, která jsou oproti značkovým lékům mnohem levnější a stejně účinná.

Jaký máte nato názor vy?

Kliknutím na hvězdičku ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.