Problém s erekcí je pořádně frustrující zážitek nejen pro vás, ale i pro vaši partnerku.
Selžete jednou nic se neděje, selžete dvakrát, třikrát až si přestanete věřit úplně. Vaše partnerka vám nevhodnými poznámkami také na sebedůvěře nepřidá.

erekce

V jedné minutě se ze sebevědomého chlapa, jakým jste proměníte na muže, který v sebe přestává věřit. Dostáváte se do kolotoče, který spustí lavinu více nepříjemných věcí ve vašem partnerském životě.
 Chcem Vám v tomto problému pomoci, protože jsem to sáme na sobě zažil ale úspěšně překonal.  Budu k vám upřímný jak se jen dá. V první řadě musíte vědět, že neexistuje rychlé a zázračné řešení resp. jediné správné řešení. Jsou však efektivní způsoby, jak problém s erekcí řešit.
V tomhle článku vás kompletně provedu tím, jak váš problém s erekcí můžete nejen efektivně vyřešit, ale abyste se na samém konci citil opět plný kontroly nad svým životem, plný sebevědomí a hlavně jako muž.

Co se v tomto článku naučíte:

  • úspěšnou strategii jak vyřešit váš problém se slabou erekcí
  • jak zlepšit životosprávu a životní styl
  • jak nastartovat produkci mužského hormonu testosteronu
  • jak společně s partnerkou vyřešit partnerskou krizi
  • jaké tabletky máte k dispozici
  • předtím však, jak se vrhneme na konkrétní řešení, vám vysvětlím co je to erekce a co všechno se v lidském těle na erekci podílí. Nemusíte se bát, žádná nudná teorie.

Jak dochází k erekci?

Určitě si z mládí pamatujete jak jste se ráno vzbudili a penis vám tvrdě stál až jste museli pár minut počkat dokud ochabne. Jde o tzv. spontánní erekci, kterou nevíte ovlivnit. Je to ale dost nepraktické a např. na ulici by to nebylo příjemné. Proto se během puberty a na začátku dospělosti spontánní erekce vytratí.
Erekce vyžaduje pobídky, ať už fyzické – doteky partnerky nebo psychické – myšlenky na sex nebo při sledování porna.
Při stimulaci vaše tělo spustí procesy, při nichž vylučuje chemické látky v mozku a ten vyšle signál penisu, aby reagoval. V něm se nahromadí krev a ta udržuje penis tvrdý.
Při vašem problému mozek nespustí signál a krev se do penisu nedostane.

jako dochadzi k erekci

Souvisí slabá erekce s věkem?

Ano, ale i ne. Pokles sexuální chuti a impotence je přirozený stav a začíná trápit vysoké procento mužů po čtyřicítce. Nejde však přímo o váš věk, ale spíše o to, že se s věkem začnou projevovat důsledky životního stylu, který jste dosud vedli.
Co jste zaseli to teď sklízíme.
Pokud jste se stravovali nezdravě, kouřili, nehýbali se, po 40tka se tyto faktory zcela náhle odrazí na vašem těle a tím pádem na poklesu erekce.
problemy sex

Erektilní dysfunkce může být i vážným příznakem onemocnění srdce nebo ucpání cév. Tedy pokud vám to nefunguje tám dolů, problém je obvykle někde jinde. Chápete tu souvislost s věkem?
Pokud jste žili zdravě, hýbali se, je velký předpoklad, že si sex budete užívat do vysokého věku.

Ale co když mám jen 30 let?

Probém může být někde jinde. Totiž až 90% problémů s erekcí má na svědomí vaše tělo fyzicky. V 10% je to psychika. Pokud máte tedy kolem 30tka a problémy s erekcí, jde především o problém v hlavě.
Předpokládám, že jste často ve stresu, pracujete hekticky v práci a nehýbete se. Při tomto životním stylu může být sexuální vzrušení jakkoliv silné, ale nebude stačit na překonání psychické bariéry.
Jinými slovy: Pokud se neumíte uvolnit psychicky, tak se neví uvolnit ani vaše tělo.

Jak problém řešit s partnerkou?

Nesnažte se problém řešit bez partnerky. Na začátek můžete vyzkoušet různé nové polohy a praktiky, nebo orální sex. Pokud nepomáhá nic, zkuste otevřený rozhovor.
Pokud máte partnerku, která za to stojí tak to pochopí a bude vás podporovat a ne odcizovat. Pokud vám začne situaci vyčíst, alespoň víte s kým žijete.

problemy erekce partnerka

Pokud nic nepomáhá, navštivte lékaře a vykašlete se na předsudky. Hlavně buďte trpělivý.

Jak mohu erekci zlepšit životním stylem?

Dobrá otázka. Tak pojďme hned na to:

Přestaňte s kouřením

Sám jsem kouřil přes 10 let krabičku denně a pokoušel jsem se s tím skoncovat několikrát, ale vždy neúspěšně.
Nakonec se mi to podařilo a bez cigaret jsem pět let a už nevím co je to chuť na cigaretu. Prozradím vám, co fungovalo u mě.
Vyzkoušel jsem biorezonanci a pomohlo. Proces byl jednoduchý. Přišel jsem do ordinace, vykouřil poslední cigaretu, popel lékař vložil do přístroje a mně dal do ruky dvě kovové tyčky. Ty jsem držel po dobu 30 minut, zaplatil asi 40 EUR a odešel domů.
Chuť na cigaretu jsem měl pořád, ale moje tělo se jaksi lépe dokázalo vyrovnat s abstinenčními příznaky. Jakmile jsem si řekl kašli na cigaretu, tělo se neozývali.
Mnoho lidí říká, že je to placebo. Nehádají se, možná ano. Ale vždycky říkám, že už 5 let nekouřím a vděčím tomu právě biorezonanci. Ať je to placebo nebo ne, hlavně že mi to pomohlo.

Dopřejte si pořádný spánek

Nevěřil jsem příliš tomu, ale spánek je velmi důležitý. Mějte pravidelný režim a dopřejte si alespoň 7, 8 hodin. Pokud stáváte brzy ráno tak jděte spát dříve. Není nic horšího než být dlouhodobě chronicky unavený.

Hlavně po 30. už vaše tělo nemá sílu 20letého.

Nepijte kávu nebo ji pořádně omezte

Vytvořil jsem si takový blbý zvyk. Denně jsem stihl pět káv, které mi doslova brali energii. Káva vás krátkodobě nakopne, ale naruší vám celkový biorytmus např. spánek. Pokud kávu tak jednu a to hned ráno. Na odpolední kávy zapomeňte.

 

Man sleeps on office table over laptop with coffee

Alkohol

O tvrdém alkoholu zde psát nebudu. Vaší erekci nejenže nepomáhá, ale hlavně ji mnohem více zhoršuje.
Při alkoholu myslím tradiční popíjení během týdne. Zejména během léta jsem si vytvořil zvyk. Každý večer po robotu dvě, tři Pivka.
Z piva roste břicho. Pokud vám bude někdo tvrdit něco jiného, nemluví pravdu nebo má štěstí a super rychlý metabolismus. Pivo obsahuje velké množství prázdných kalorií a nejen to. Obsahuje chmel – estrogenní surovina (Estrogen je ženský hormon, přesný opak mužského hormonu testosteronu), která vám snižuje hladinu testosteronu.
Pokud se alkoholu nevíte vzdát, přejděte raději na víno. Nejlepší suché bílé k večeři. Dva deci je přesně dávka, která vás v posteli nastartuje.

Pivní břicho

Máte nadváhu? Změňte životosprávu a hubnutí pár kilo dolů. Budete se cítit mnohem lépe, mladší a výkonnější.

pivne brucho erekce

Lehké večeře

Nejlepší sex je nalačno. Vyhýbejte se těžkým mastným jídlům, po kterých se nebudete vládat hýbat a natož mít kvalitní sex.

Hormon, který dělá muže muži

Testosteron jsem zmínil již výše. Tento hormon je to nejdůležitější co dělá muže mužem. Jeho nedostatek se projevuje ve špatné náladě, v ochabnutí svalstva, síly, ale i erekce.
Jeho přirozená hladina s věkem klesá, je proto důležité pracovat na tom, abyste ho měli stále nejvíce.
Mně se osvědčilo posilování s váhami a konkrétně zejména dřepy. Nohy jsou totiž velká skupina svalů a proto se při jejich tréninku vylučuje obrovské množství testosteronu. Až tak, že jsem začal mít během spánku erotické sny. Důkaz vysokého testosteronu.

Léky na erekci na předpis vs volně prodejné přípravky

Vedle změně životosprávy máte na výběr dalšich pomocníků. Problémy s erekcí můžete řešit tabletkami. Buď zajdete na vyšetření k lékaři a ten vám předepíše jeden z léků na předpis jako známou Viagru, Cialis a pod. nebo sáhnete po volně prodejných přípravcích (Erexan).
Pilulky na předpis jsou účinnější, na druhou stranu mají řadu vedlejších účinků jsou chemického původu a nemůžete je užívat tak často. Avšak vedlejší účinky jsou velmi vzácné.
Volně prodejné přípravky jsou slabší, ale složené z přírodních látek. Užívat je můžete dlouhodobě a zejména ušetříte. Nemusíte také chodit k lékaři, stačí si objednat online.
Pokud by vás napadlo hledat Viagru na internetu, v rámci své bezpečnosti prosím na to zapomeňte. 99% tabletek Viagry je falešných a nevíte, co za svinstvo obsahují.To se týká i dalších známých generických pilulek či gelů jako je Kamagra a pod. Proto sme pro Vás otestovali několik lékáren a otestovali nejen zda se jedná o bezpeční nákup ale i zda prodávají kvalitní tabletky.

Účinné látky a afrodziaká

Základ tabletek na naší stránce mají organické, přírodní složení. Jednou z hlavních složek je rostlina nazvaná a známá pod názvem Tribulus terrestris nebo česky Kotvičník zemní.

tribulus-erekcia

Je to látka, která povzbuzuje procesy v těle, poprvé ji začali používat kulturisté v Bulharsku v 70. letech, momentálně ji najdete v mnoha přípravcích např. i na růst svalů.
Kromě tribulus existuje mnoho afrodiziak, které můžete vyzkoušet a jejich účinek vás mnohokrát pozitivně překvapí.
Věřím, že jsem vám tímto článkem otevřel možnosti, které s tímto nepříjemným problémem máte. Zkuste ho následovat a výsledky se určitě dostaví. Sám jsem tam byl a vím, jaký je to pocit frustrace. Držím vám palce.
Pokud máte jakoukoliv otázku, neváhejte nás kontaktovat.