0
(0)

Jak dosáhnout orgasmu u ženy je otázkou mnoha mužů. Odpovědí může být – erotogenní zóny a ukojena žena, dvě části rovnice, které k sobě neoddělitelně patří. Na ženském těle se totiž nachází množství míst, jejichž dotýkáním či laskáním a líbáním své partnerce dopřejete neuvěřitelný zážitek. Pro muže existují většinou jediné erotogenní zóny, kterými se budou zabývat – pochva, klitoris, prsa. Ostatní unikají jejich pozornosti. A to je škoda. V článku vás seznámíme i s jinými erotogenními zónami ženy a naučíme vás jako jejich stimulovat. Plus pár triků na ženský orgasmus na závěr.

jak-dosahnout-orgasmu-u-zeny

Jak uspokojit ženu

Je to jednuduché. Poznejte a správně stimulujte její erotogenní zóny již v rámci předehry a pokračujte plynule během samotného pohlavního styku. Vaše partnerka tak dosáhne mnohem větší vzrušení a intenzivnější pocity jak byste to nedělali vůbec. Jenže. Každá žena je jiná. To, co při jedné funguje perfektně, při jiné to s ní nemusí udělat doslova nic. Hodně závisí také na tom, v jakém je žena citovém rozpoložení, zda se cítí komfortně. Dost záleží i to, zda se ve vašich očích vidí jako zbožňovaná královna.

Atmosféru večera tedy dotvořte hudbou a vůní, romantickými svíčkami či příjemným osvětlením. Udělejte jí voňavou masáž po horké koupeli a nabídněte jí nějaké afrodiziakum a dokonalý sex je přímo před vámi.

Erotogenní zóny ženy

erotogeni-zony-u-zeny

Pochva, klitoris, prsa

Nebo “svatá trojice”. Nejznámější a nejsilnější erotogenní zóny ženy. Pro muže zase nejpřitažlivější místa ženského těla. Jemná stimulace stydkých pysků a dráždění klitorisu dokáží ženu dovést k úžasnému orgasmu. Pokud k tomu připojíte a nažhavíte i bod G, máte dík své partnerky zaručenou a udělá pro vás doslova všechno. Prsa jsou zase nejobdivovanější erotogenní zóna. Ženská prsa rovná se největší erotický symbol. Hodně pozornosti muž věnuje hlavně bradavkám, ale masírování a hlazení prsou u ženy dokáže vyvolat stejně silné vzrušující pocity.

Krk, šíje, ramena a klíční kosti

Velmi oblíbená místa. Opravdu každá žena uvítá, když jí namasírujete krk či šíji. Jsou to ohromně smyslné části ženského těla, jako stvořené pro líbání a něžné doteky. Intenzivní vlny vzrušení dokážete vyvolat střídáním lehčích polibků s těmi vášnivejšími, nevyhýbejte se sání a stimulaci jazykem.

Venušin pahorek a podbřišek

Podbřišek je vlastně spodní část břicha ženy mezi její pupkem a pánví. Velmi citlivé místo. Jemným hlazením umocníte její vzrušení a dopomôžete k její celkovému uvolnění. Pokračujte k oblasti třísel a určitě nevynechejte Venušin pahorek. Je to místo těsně nad ženskými genitáliemi, jde o tuková tkáň pokrývající stydkých kosti. Je to přirozeně ochlupení část- kdysi. Dnes pěkně vyholený a vydepilovaný nádherný kousek ženského těla. Po genitáliích a prsou nejcitlivější bod. Hlazením a líbáním tohoto místa dostanete vzrušení a jste krůček od sexu. Žena je připravena. Venušin pahorek je velmi oblíbený i v rámci tantrických masáží.

Nohy a chodidla

Nenajdete ženu, která by odmítla masáž nohou. Lehoulinkého masáži dokáže uvolnit psychické i fyzické napětí, zbaví únavy z celého dne, prokrví končetiny a uvolní lymfatický systém. Docela dost na takovou jednoduchou činnost, co říkáte? Připravte její horký koupel s esenciálními oleji a vonnými solemi. Teplá voda uvolní svalstvo, prokrví pokožku a oleje ji zvláční a provoní. Pusťte se do masáže v rámci předehry – rozvíjíte tak vzájemnou důvěru a ženu připravíte na vzrušení.

Ušní lalůčky, víčka, ústa a rty

Ušní lalůčky jsou místa, jejichž laskáním můžete přivést ženu do extáze. Mádl ušní lalůček mezi palcem a ukazováčkem, nebo jej jemně cucejte. Nezacházejte však do jejího ucha, můžete všechno pokazit. S očními víčky je to podobné. Velmi citlivá místa, když vám partnerka dovolí líbat přivřené víčka, značí to, že je vám zcela předána a důvěřuje vám. Co říci k ústům a rtům. Tím to prostě celé začíná. Líbání, sání a kousání rtů je vzrušením samo o sobě. Vzpomínáte si ještě na tento svůj první intimní kontakt?

Zadek (anál + hráz)

Přestože zadek v sobě nemá tolik nervových zakončení, jeho hlazení je však pro vaši partnerku velmi příjemné. A pro muže jeden z nejsilnějších zrakových vjemů. Naopak anální otvor má citlivosti až nadmíru. Je třeba to zkoušet. V otevřeném vztahu, kde si partneři vzájemně maximálně důvěřují, může stimulace tohoto bodu vést až k neuvěřitelnému vzrušení. Můžete však nejprve začít hrází (nebo perineum). Představte si část těla, které se nachází mezi dvěma najerotogénnejšími místy – pochvou a análním otvorem. Je to tak, tato citlivá a silná zóna je přímo předurčena k laskání prsty či jazykem. Pro dokonalou rozkoš toto místo jemně hlaďte krouživými pohyby.

Jak erotogenní zóny správně stimulovat

Tak, nejzajímavější a nejcitlivější místa ženy bychom už měli. Víme kde jsou. Nyní chybí už jen maličkost – jak správně stimulovat ženu aby se vám odvděčila bouřlivým orgasmem. Pěkně po pořádku začneme hlavou. Hlazení a masáž hlavy ženu uvolní až tak, že zapomene na všechny problémy a plně se vám bude oddávat. Její mozek a tělo se připravuje na příchozí zážitek. Součástí každé předehry by mělo být i líbání na krk – po nich se vám žena v náručí doslova otevře.

K vzrušení partnerky můžete přispět i líbáním vnitřní strany rukou od zápěstí až po ramena. Žena totiž lépe vnímá vaši blízkost a váš dech a už jen to je pro ni vzrušujícím zážitkem. Pokud již máte za sebou ruce, co tak vnitřní strana stehen. Nevím jestli jste to už zkoušeli, ale jemné líbání a stimulace jazykem u ní vyvolávají téměř třes. Samozřejmě, muž je již blízko její intimních partií a jeho mozek dostává signál. Vzrušení je “tutově” záležitost.

Možná má raději když její hladíte zadek a jakoby náhodou navštívíte i jiné citlivé partie. A znáte něco lépe než pohled na vytvarované ženské pozadí? Ženy dokáží rychle dosáhnout vzrušení pokud její zadek hladíte, líbáte, masírujete, zbloudilému hryzadlu či dokonce jemně plíšky.

Pokud náhodou nejste spokojeni s odezvou na předešlé laskání, prsa to zaručeně zachrání. Je to klasická a zaručena erotogenní zóna. Jsou ženy, které laskáním prsou a stimulací bradavek dospějí bez jakéhokoli jiného podnětu až k orgasmu. Stačí jen zapojit vaši fantazii a vynalézavost milí pánové.

Pár triků jak dosáhnout orgasmu u ženy

jak-dosahnout-u-zeny-orgasmus

Nakoukněte do její hlavy

Neuvěříte, ale nejpodstatnější část vzrušení se odehrává v ženské hlavě. Mysl dokáže jen tak stopnout orgasmus, oslabit ho, jestli zničit sex ještě předtím než začne. Stres, negativní myšlenky, nesoustředěnost, pochybnosti o svém partnerovi, vážné problémy v běžném životě a podobně, mohou způsobit, že i přes správnému dráždění žena orgasmus prostě nedosáhne. Proto pokud ji dokážete uvolnit do takové míry, že zapomene na okolní svět, tak jste vyhráli.

Orgasmus až po nějaké době

Ženská sexualita je složitější než ta naše mužská. Někdy je žena schopna oddalování sex až do doby, dokud se na něj nebude cítit. A některé ženy orgasmus s novým partnerem prostě nedosáhnou, stane se tak, až když se určitou dobu znají. Takže jak se říká, trpělivost růže přináší.

Kombinujte s fantazií

Velmi vzrušující zážitek dosáhnete pokud budete zároveň hluboko v ní a k tomu ji budete dráždit v oblasti klitorisu. Nebo si pomozte a pořiďte pro její klitoris vibračního stimulačního motýlka. Nebo se v ní pohrajte klasickým vibrátorem a o další citlivá místa se postará partnerka sama. Možností je opravdu hodně. Stačí se zamyslet a jít na věc otevřeně bez zbytečného zahanbení.

 

Kliknutím na hvězdičku ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.