0
(0)

Víte, že ženský bod G má již více než 60 let? Tedy jeho objevení abych byli přesnější. Skutečnost, že ženy jsou schopny dosáhnout orgasmu a dokonce i ejakulace intenzivní stimulací určitého bodu uvnitř pochvy je vědecky potvrzena. Toto místo v přední části pochvy se nazývá i G-spot (anglicky) či Gräfenbergův bod na počest německého gynekologa, který první upozornil na erotický význam tohoto místa. Co je to vlastně bod G? Jak ho najít a správně stimulovat? Čtěte dál a dozvíte se vše potřebné k tomu, abyste dokázal svou partnerku přivést k fantastickému orgasmu.

jak-najit-g-spot

Co to je bod G

Ženský bod G je vlastně ekvivalent mužské prostaty. Je velký asi jako menší mince ze houbovité tkáně, které se od okolní tkáně liší – je drsnější. Jelikož stimulací je schopen návratu je pak i lehčí rozpoznatelný.

grafenberguv-bod-jak-vypada

Konkrétně bod G je shluk nervové tkáně při močové trubici na přední straně pochvy za stydkou kostí. Nachází se tedy mezi stydkou kostí a krčkem dělohy, nebo jinak – čtyři, čtyři a půl centimetru od poševního vchodu.

Jak najít bod G u ženy

G bod nejlepší najdete, když je vaše partnerka alespoň trochu vzrušená. Můžete vniknout ukazováčkem nebo prostředníčkem do její vagíny tak hluboko jak to jen půjde. Ohněte prst směrem k sobě (k její bříšku) a posuňte jej směrem ven z vagíny dokud nenatrefíte na drsnější oblast.

Našli jste? Že si nejste stále jistý? Ok.

Zkuste tento nejasně hmatný bod hledat podle pocitů, které ve vaší partnerce vyvolá mírný tlak prstů. Většina žen hledání popisuje jako příjemný pocit, některé však toto dráždění popisují jako značně nepříjemné a hlavně spojené s nutkavým pocitem na močení. Při intenzivním pobízeni již v průběhu minuty bod G vedoucí k návratu až do velikosti větší fazolí. Později často dochází k orgasmu velké intenzity s možnou ženskou ejakulací.

jak-najit-g-spot-u-zeny

Jak stimulovat G bod

Neexistuje stejná šablona jako správně stimulovat bod G, přesně tak jako neexistuje stejná žena. Každé ženě se totiž při sexu líbí něco jiného a tak je to i při objevování a dráždění bodu G. Každá ho má totiž trochu jiný a na jiném místě. Přestože se jedná jen o nějaké centimetry. Hlavně nebuďte příliš dychtivý až agresivní a měňte svůj styl a intenzitu stimulace pokud nenajdete ten správný rytmus, který vaší partnerce vyhovuje nejvíce.

Pokud je váš penis “správně” zakřivený, tak jste vlastně vyhráli. Při sexu se tak dotýkáte přímo nejcitlivějšího místa ženské vagíny. Ale ani rovnější penis není bez šance zabodovat, stačí zkoušet a hledat polohy, při kterých vaše partnerka ten svůj vaginální orgasmus opravdu dosáhne.

Dokonalá stimulace bodu však závisí i na dalších faktorech. Jedním z nich je i věk vaší partnerky. Říká se, že čím je žena starší, tím více a lépe zná své tělo a svou sexualitu už má dávno probádané. Souvisí to však i se ženským pohlavním hormonům – estrogenů. Ženy do třicítky tedy na začátku své pohlavní dospělosti, mají hladinu tohoto hormonu vyšší. To zapříčiňuje, že stěny ve vagíně jsou o něco tlustší čímž stimulace bodu G není zrovna nejdokonalejší. Později v důsledku nižší produkce estrogenu se stěny ztenčují a orgasmus dosažený stimulací bodu G se stává mnohem přístupnější.

Bod G a anální sex

Škoda, že se mnoho žen tomuto sexu vyhýbá. Je to velmi intimní zážitek. Při něm je totiž možné bod G stimulovat lepší a následný orgasmus, který při něm žena může dosáhnout je hotovým zážitkem pro celé tělo. Žena však musí věřit svému partnerovi, že se bude projevovat maximálně ohleduplně a hlavně ji nebude do ničeho nutit. Jinak je to zbytečné a pokud se žena dokonale neuvolní, tak i bolestivé.

Bod G a ženský orgasmus

Většina žen ví vyvrcholit pomocí stimulace klitorisu a orgasmus je opravdu skvělý, ale nemá až takovou intenzitu jako ten, který dosáhnete stimulací bodu G. Pokud ho však u partnerky dosáhnete, připravte se na velmi silné tělesné projevy – svalové stahy až křeče. Nejsou výjimkou ani emocionální projevy typu pláč nebo smích, hluboké vyznání lásky a podobně. Také je velmi pravděpodobné, že zažijete první ženskou ejakulaci.

Ženská ejakulace je vlastně vypuzení pár kapek bezbarvé tekutiny (někdy i podstatně více, závisí na vystupňování vzrušení ženy). Někdy jen vytéká, jindy doslova vystříkne až do vzdálenosti několika centimetrů, dokonce jsou případy, že výstřik ženského ejakulátu přesahoval i více než metr! To vše má na svědomí takzvaná “ženská prostata” nebo bod G, žláza nacházející se v blízkosti močové trubice. Je na stejném embryonálním základě jako prostata u mužů, čili výměšky mají i podobné složení. Dokonce mnohé ženy uvádějí, že tato tekutina má obdobný zápach jako mužské semeno.

Kliknutím na hvězdičku ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.