5
(44)

Sex dokáže neuvěřitelně uvolnit stres, protože uvolňuje endorfiny a další hormony dobré nálady, které zlepšují náladu. Jako forma cvičení má sex přirozené účinky na snížení stresu.

Chcete mít lepší náladu? Nebo si chcete zlepšit sexuální touhu? Pak byste měli zkusit biohacking vašich hormonů: pomáhají vašemu tělu lépe fungovat tím, že „hackují“ vaši vlastní DNA nebo make-up. Ať už prostřednictvím technologií, změn životního stylu nebo diet; je to možné a méně komplikované, než to zní.

biohacking-pro-zlepseni-sexualniho-vykonu

Lidé „biohackovali“ sex dávno předtím, než se biohackování stalo módou, a tyto přirozené hacky jsou jednoduché a zábavné. Kromě toho vám za to vaše tělo poděkuje. Níže je uvedeno několik přírodních prostředků, které můžete použít k biohackování hormonů pro lepší sexuální výkon:

Hýbejte se

Cvičení má sílu zvýšit vaši energii, soustředění, náladu, metabolismus, detoxikaci a duševní a fyzický výkon. Biologické změny způsobené cvičením zahrnují kardiovaskulární, kosterní, svalové a metabolické úpravy, které vytvářejí silnější a odolnější tělo. Cvičení také zlepšuje kognitivní funkce a vytváří silnější mysl.

Vzbudte své smysly a nastavte si náladu

Každý může otevřít svou romantickou stránku s vůněmi, oleji a svíčkami. Ty vám mohou pomoci uvolnit vaše zábrany a také otevřít vaši smyslnou stránku. Vůně hraje důležitou roli v našich sexuálních zážitcích a mnoho specifických esenciálních olejů má údajně afrodiziakální vlastnosti a zvyšuje libido.

Najděte svůj zen

Meditace je cvičení mysli a těla používané k prožívání klidu a fyzické relaxace, zlepšení duševní pohody, řešení nemocí a zlepšení celkového zdraví. Aktivuje parasympatický nervový systém a zpomaluje srdeční frekvenci, dechovou frekvenci, snižuje krevní tlak, snižuje pocení a zklidňuje bojové či únikové funkce sympatiku. Zvyšuje také pozornost, pozitivní pocity, pozitivní myšlení, konektivitu, snižuje stres a zlepšuje spánek.

Doplňky pro uspokojující sex

Jídlo je na prvním místě, protože pracujete na budování základních mikroživin, které potřebujete k vyrovnání vašich hormonů, zvýšení libida a uspokojivější sex. Ale i když jíte perfektně, je často obtížné získat dostatek mikroživin, které potřebujete ke zlepšení svého sexuálního života. Zde jsou doplňky doporučené pro lepší sex:

  • Vitamíny skupiny B: Vitamín B podporuje pocit klidu a pomáhá bojovat s žíravými, sexuálně zabíjejícími účinky stresu. Pokud stres tlumí vaši sexuální touhu, mohou vám pomoci vitamíny B.
  • Zinek: Podporuje zdravou hladinu testosteronu. Pokud máte pocit, že jste ten pocit lásky ztratili, ujistěte se, že má vaše tělo dostatečné zásoby zinku.
  • Hořčík: Zatímco zinek podporuje zdravější hladinu testosteronu, hořčík pomáhá udržovat hladinu testosteronu v krevním řečišti. Stejně jako vitamíny skupiny B bylo prokázáno, že hořčík pomáhá snižovat úzkost – a méně úzkosti ponechává více emocionálního prostoru pro hru a smyslnost.
  • Bór: Stejně jako hořčík a zinek je bór minerálem v potravinách. Některé studie také zjistily zvýšení testosteronu u mužů, dokonce i u mladých mužů, včetně zvýšení hladiny testosteronu u mladých mužů užívajících 10 mg boru denně. Nedoporučuje se užívat více než 20 mg / den.

Závěr

Základním požadavkem pro zvýšení vaší produktivity je zvýšit váš testosteron na nejvyšší úroveň a poté ovládat své sexuální touhy, abyste mohli přeměnit sexuální energii na produktivní aktivity. Lidé s vysokou a zdravou hladinou testosteronu myslí a jednají jinak. Celkově podávají lepší výkony než ti, kteří necvičí a nestarají se o sebe.

Kliknutím na hvězdičku ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 44

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.