4.6
(44)

Čas nikdo neoklame a příznaky stárnutí na sobě začne pociťovat každý. To však neznamená, že nemůžeme být vitální i ve vyšším věku. Především muži na sobě zvyknou pozorovat určité příznaky tzv. mužského přechodu (andropauza), tedy snížení tvorby hormonu testosteron. Projevit se to může jako únava, skleslá nálada, případně snížená chuť na sex. Pokud takové symptomy u sebe pozorujete tak nezoufejte, přichází první pomoc s názvem PRIMULUS.

primulus-recenze

Balení Primulusu je opravdu velmi kvalitně zpracované. Je dodáváne v luxusní černé krabičce.

primulus-baleni

Primulus a jeho účinky

Multivitamin moderního muže jak bývají pilulky Primulus označovány obsahují vše potřebné co dokáže chlapem navrátit sílu. Příznaky andropauzy se totiž začínají ukazovat zhruba po třicítce, především v podobě chronické únavy, náchylnosti k nemocem, ztrátě libida. Zdravý chlap však musí vždy být připraven podat stoprocentní výkon ať už v posteli nebo v práci – a proto přicházejí na scénu tablety Primulus.

Hlavní účinky Primulusu:

  • zvýšuje hladinu testosteronu v těle
  • pomáhá překonávat únavu
  • zvyšuje celkovou vitalitu
  • pomáhá předcházet nachlazení a rýmě
  • zvyšuje libido
  • zlepšuje náladu
  • pomáhá lépe budovat svalovou hmotu

Reklamní video na Primulus:

Složení Primulusu

Složení kapslí je výsledkem precizního studia, každý vitamin a minerál obsažený v tabletách má své opodstatnění. Zinek pomáhá potlačovat únavu, hořčík udržuje zdravé svaly a nervy, vitamin D3 přispívá k normální funkci svalů, vitamin B6 zase zlepšuje náladu, antioxidační účinky má ceněný vitamin C. Kotvičník zemní udržuje zdravé hodnoty testosteronu v těle, řecké seno univerzální povzbuzuje organismus. Extrakt z černého pepře napomáhá vstřebávání ostatních složek tabletek Primulus.

Látka Obsah v jedné tabletě
Zinek 7,68 mg
Hořčík 122,5 mg
Selen 2,75 μg
Vitamin D3 25 μg
Vitamin B6 1 mg
Vitamín C 50 mg
Biotin 30 μg
Tribulus Terrestris 150 mg
Extrakt z černého pepře 5 mg

Vzhledem k jeho 100% přírodní složení při užívání kapslí Primulus nejste vystaveni negativním vedlejším účinkům. Navíc všechny látky v něm obsažené patří k obecně doporučeným a vyhledávaným.

Pokud přemýšlíte jak zvýšit testosteron ve vašem těle odpověď jste už našli. Nedostatečná erekce, příliš často únava, nechuť v ložnici – přesně to jsou příznaky se kterými Primulus řádně zatočí.

 Tenhle přípravek je od mužů, pro muže 

Funguje Primulus?

Primulus není žádné placebo. Je to plnohodnotný výživový doplněk šitý na míru přesně pro muže. Obsahuje účinné přírodní látky, které jsou zkombinovány tak aby vám dodaly energii a chuť do života. Navíc je vyráběn v České republice, takže to ne je žiadny čínský „šmejd“. Laboratorním vyšetřením, takže vám nehrozí žádné vedlejší účinky.

primulus jak zvysit hladinu testosteronu

Primulus a jeho cena

Primulus je navíc cenově dostupný, jedno balení stojí pouze 21 € a obsahuje 60 tablet. Vydrží vám na celý měsíc při dodržení doporučeného dávkování dvě tablety denně. Optimální doba užívání je několik měsíců, první účinky však na sobě začnete pozorovat již po dvou týdnech.

Hodnocení Primulusu

Primulus jako doplněk stravy hodnotíme velmi pozitivně. Za krátký čas, který je na trhu si stihl vytvořit široké publikum spokojených zákazníků. Je jich až přes 2000. Pokud máte problém s únavou nebo trpíte nedostatkem energie Primulus je přesně pro vás! Pokud však hledáte výživový doplněk s přírodním složením na prevenci, také doporučujeme sáhnout po Primuluse. Navíc jeho cena není závratně vysoká jako to bývá u jiných výživových doplňků. Jedinou nevýhodou může být pozdější nástup účinků. Nicméně to je normální protože žádný výživový doplněk neúčinkuje za jeden den.

Kliknutím na hvězdičku ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 4.6 / 5. Počet hlasů: 44

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.