4.5
(54)

Kamagra gel je bezpečný a rychlý přípravek používaný k léčbě erektilní dysfunkce. Tento ústní gel obsahuje sildenafil citrát, který je stejně chemickou sloučeninou jakou můžete najít ve značkové Viagře. Ústní poruchy trávení znamená, že je schopen pracovat mnohem rychleji ve srovnání s běžným ED tablet. Je obrovskou výhodu pokud trpíte zažívacími obtížemi a dokonce se rychleji aktivuje jako běžný tabletové přípravky.

kamagra-gel-bez-receptu

Účinná látka působí tak, že blokuje funkci type5 enzymů cGMP, což může vést k ochabnutí erekce. Kamagra gél napomáhá k rozšiereniu cév v penisu aby došlo ke zvýšení průtoku krve pro lepší a delší erekci. Kamagra gel velmi rychle působí a může pomoci dosažení erekce již v 15-20 minutách používání a má potenciál vydržet až 6 hodin. Podobně jako u všech typů ED léků, je potřebný k aktivaci sexuální stimul.

Ve světě je známý jako Kamagra Oral Jelly

Ajanta Pharma Limited je zodpovědný za rozvoj a marketing tohoto léku na erektilní dysfunkciu. Je přední farmaceutická společnost se sídlem v Mumbai v Indii a založena v roce 1973. Ajanta Pharma má dlouhý seznam uvedených léčiv na trh a je k dispozici více než 160 produktů.

ajanta-pharma-kamagra

Kamagra gel je skvělý pro ty co mají problémy s polykáním běžných tablietiek. Také obrovská výhoda jsou různé příchutě včetně vanilky, ananasu, jahody, manga, pomeranče, banánu, čokolády a máty.

Kamagra gel a recenze od lidí

Kamagra gel sklidila velkou dávku chvály od tím si vytvořila velkou základnu stabilních zákazníků a konzumentů.

spojkojeni-uzivatele-kamagra-gelu

Mé jméno je Peter a jsem tuhý kuřák co mi způsobilo výrazné problémy s ED. Byl jsem mnoho krát u doktora který mi doporučil Kamagra Gel. Vím, že na předpis je to drahé tak jsem se rozhodl pro generickou Kamagra gel bez předpisu a pravidelně kupuji a jsem velmi spokojenýspokojený uživatel

Vždycky jsem míval problémy s polykáním obyčejných tabletek a proto gely jako je i Kamagra gel je pro mě záchranou doslova. Jako bonus rychleji začne účinkovat když to porovnám s předchozími přípravky s nimiž jsem se setkalspokojený uživatel

kamagra-gel-kde-koupit

Ceny a dávkování Kamagra gelu

Doporučená denní dávka Kamagra gelu je jeden 100 mg sáček. Denní limit se nedoporučuje překročit protože se může zvýšit pravděpodobnost výskytu nežádoucích účinků.

Stanovení ceny tohoto přípravku je:

Počet sáčků Cena Odkaz
7 590 kč Kde koupit
14 1 090 kč Kde koupit
28 2 080 kč Kde koupit
42 3 290 kč Kde koupit
56 4 090 kč Kde koupit
70 4 490 kč Kde koupit

Jak používat Kamagra gel

Vezměte 1ks Kamagra gel sáčku 15-20 minut před pohlavním stykem či stimulem. Obsahu sáčku aplikujete jednoduchým vytištěním buď na lžičku nebo přímo do úst. Ukládejte Kamagra gel sáčky na místo, které je suché a chladné i při pokojové teplotě (15-20 ° C).

Nežádoucí účinky Kamagra gelu

Mezi nejčastěji vyskytující nežádoucí účinky patří např. rýma, ucpaný nos, žaludeční nevolnost, závratě, bolesti hlavy a zarudnutí obličeje. Většina nežádoucích účinků začne zmenšovat během 3-4 hodin, avšak pokud problémy budou přetrvávat ihned vyhledejte lékaře.

Celkové hodnocení Kamagra gelu

Kamagra gel zdá se být velmi populární ED lék v dnešní době a stále jeho popularita roste. Může to být způsobeno i tím, že se rychleji vstřebává ale také, že se velmi přijatelně aplikuje. Také je mnohem praktičtější volbou pro ty, kteří hledají cenově efektivní alternativu značky Viagra. Abyste se ujistili, že Kamagra gel bude pracovat jako má podle očekávání zabrante přísunu alkoholickych nápojů nebo potravin s vysokým obsahem tuku v době pobírání léku.

Kliknutím na hvězdičku ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasů: 54

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.