5
(24)

Milování a vyjadřování fyzické náklonnosti je důležitou součástí svazku mezi mužem a ženou, kterým může být oddaný vztah nebo manželství. Není třeba zvyšovat své libido, k tomu obvykle nedochází, když je vztah nový, ale jak si čas na vztahu vybírá daň, vášeň ve vztahu začíná ubývat. Někteří lidé dávají přednost přerušení vztahu nebo dokonce uchylování se k aférám a střídání partnerů jako snadný způsob, jak zvýšit libido. Ale místo těchto drastických a znepokojivých kroků můžete hledat, jak zvýšit libido u mužů přirozeně, a vyzkoušet je, abyste do vašeho vztahu vrátili vášeň.

jak-zvysit-libido-a-sexualni-touhu

Jak zvýšit sexuální touhu u mužů přírodními a cenově výhodnými tipy?

Existují určité druhy ovoce, které mohou být vaší odpovědí na otázku, jak zvýšit libido u mužů a učinit váš milostný život více vzrušujícím a rozkošným.

Ovoce jako meloun, jahody, banány, jablka a také avokádo jsou dobré pro sexuální zdraví muže. Tyto plody zvyšují mobilitu spermií, zvyšují vaši sexuální touhu a dokonce vám poskytují silnější erekci, což je skvělé pro vaše spokojené milování se svým partnerem.

Omezte pití:

Pokud máte pitný režim a hledáte prostředky, jak zvýšit libido v podobě léků, případně jiných stimulantů, pak pravděpodobně štěkáte na pracovní strom. Pokud hodně pijete, než začnete se svým partnerem milovat, všimnete si, že vaše erekce není tak silná, jak by měla být, a ani vy ani váš partner nemáte z takového druhu milování velké potěšení. Pití funguje jako sedativum a má opačný dopad na vaše libido, než po jakém toužíte, pokud se chcete se svým partnerem milovat způsobem, který zažehne jeho vnitřní oheň.

Spánek lepšímu sexu:

Kdo věděl, že spánek je důležitý pro zvýšení vaší sexuální touhy? Ale je to tak, protože náš mozek se zbavuje odpadních produktů v noci, když člověk spí, a pokud děláte kompromisy ve svých hodinách spánku, váš mozek není schopen se tohoto odpadu zbavit. Hromadění tohoto odpadu může dokonce způsobit mozkovou mlhu, rušit mozkové signály, které je třeba předat tělu pro navození erekce a dalších sexuálních funkcí celého vašeho těla. Dobrý spánek také obnovuje vaši energii a omlazuje celé vaše tělo a každý ví, že milování, když máte vysokou hladinu energie, je skvělé pro vaši sexuální touhu.

Strávit kvalitní čas se svým partnerem:

Milování je víc než jen pohlavní styk, je to o uvědomění si celého bytí vašeho partnera, je to o spojení vašeho partnera na hlubší úrovni. Pokud se vrhnete do mužského činu, je dost možné, že zkracujete potěšení sobě i svému partnerovi. Pokud přemýšlíte, jak zvýšit libido u žen, abyste si mohli společně užívat tělesných potěšení, zaměřte se na kvalitu času a pozornosti, kterou svému partnerovi věnujete. Většina žen zbožňuje, když jim partner vyjadřuje lásku formou pozornosti nebo dokonce fyzického dotyku, jako je líbání, hlazení nebo držení za ruce.

Můžete dokonce vyzkoušet aktivity, které pomáhají v budování fyzické intimity, jako je společné plavání, vzájemné masáže nebo dokonce společné mazlení. Trávení času činnostmi, které vás a vašeho partnera přivedou do těsné fyzické blízkosti, která nezahrnuje akt milování, vašeho partnera dobře vzruší a dokonce zvýší jeho touhu se s vámi milovat. Pokud jste muž, měli byste se také pokusit cvičit a získat výhody krevního oběhu a také zlepšit hladinu testosteronu v těle, i když jste žena, budete mít prospěch z určitého nárůstu testosteronu, jak se zvyšuje. váš zájem o sex. Jsou chvíle, kdy určité typy léků mohou také snížit vaši sexuální touhu, jako jsou léky používané k léčbě deprese nebo jiné typy sedativ.

Pokud jste se svým partnerem nevycházeli dobře a váš vztah zahrnuje spoustu křiku, hádek a neustálé vzájemné kritiky, může to také ovlivnit vaše libido. Muži by si také měli všimnout svého stresu, protože špatné zvládání stresu si může vybrat daň i na vašem milostném životě, protože stres může postupně snižovat vaši touhu po milování nebo vášnivém fyzickém vztahu s partnerem.

Kliknutím na hvězdičku ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 24

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.